מינהלות הליגה בישראל ובאיחוד האמירויות חתמו על הסכם לשיתוף פעולה

יו"ר מינהלת הליגות בישראל ארז כלפון ומקבילו מאיחוד האמירויות עבדולה אל-ג'וניבי חתמו על הסכם במסגרתו יסייעו הצדדים במציאת נותני חסות, השקעות בטכנולוגיות הקשורות בתחום הספורט, מיזמים חברתיים שונים וחילופי ידע

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אל ג'וניבי. ההסכם יקדם שיתופי פעולה
ספורט הארץ

מינהלת הליגות המקצועניות בישראל חתמה על הסכם שיתוף פעולה ראשון מסוגו עם מקבילתה מאיחוד האמירויות. ההסכם בענף הכדורגל המקצועני הוא חלק מהסכמי השלום, במסגרת הסכמי אברהם.

ההסכם הראשון מסוגו בספורט הישראלי, יכלול שורה של שיתופי פעולה בתחומים כלכליים-מסחריים, ספורטיביים וטכנולוגיים בין המינהלות והצדדים יפגשו בקרוב באבו דאבי לקידום הנושאים. מי שחתמו על ההסכם הם יו"ר מינהלת הליגות בישראל ארז כלפון, ומקבילו מאיחוד האמירויות עבדולה אל-ג'וניבי.

כלפון. פלטפורמה לשורה של יוזמותצילום: באדיבות מנהלת הלי

"בעקבות הצעד הגדול בו נקטו מנהיגנו אנו שמחים להודיע על חתימת הסכם לשיתוף פעולה עם מינהלת הליגות לכדורגל בישראל", אמר אל-ג'וניבי לאחר החתימה, שנעשתה בשיחה מרחוק, "הסכם זה יתרום לקידום השלום האזורי ויחזק, באמצעות הכדורגל, את שיתופי הפעולה והחברות בין שתי המדינות. אנו ממתינים בקוצר רוח לפגוש אתכם ולהחל בפרויקט אשר ישיק מערכת יחסים ארוכה של חברות ושיתופי פעולה".

שיתוף הפעולה יכלול סיוע הדדי במציאת נותני חסות, השקעות בטכנולוגיות הקשורות בתחום הספורט, בחינת ביצוע משחקי ידידות, מיזמים חברתיים שונים, חילופי ידע וכן הלאה כאשר בכוונת הצדדים להיפגש בהקדם מתוך כוונה לקדם יוזמות אלו לכדי ביצוע.

ארז כלפון נשא דברים במעמד החתימה: "האהבה לכדורגל חוצה דתות, מגזרים ועמים ויש לנו את היכולת להשתמש בו ככלי לבניית קשרים ולשבירת חומות בין אנשים, מכל המינים, ומכל הסוגים. אני גאה ונרגש ליטול חלק במעמד זה בו אנו חותמים על הסכם אשר יהווה גשר בין הכדורגל הישראלי לכדורגל באיחוד האמירויות. גשר זה לא יגשר רק בין מועדוני הכדורגל, אלא יהווה פלטפורמה לשורה של יוזמות, שיתופי פעולה כלכליים, טכנולוגיות ומעל הכל יהווה בסיס לפיתוח קשרים חבריים ותרבותיים של אנשים משתי המדינות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ