בניגוד לדרישת המועדון: כ-1,000 אוהדי מכבי תל אביב הגיעו למתחם האימונים

לקראת המשחק מול מכבי חיפה ביום שני, כ-1,500 אוהדי מכבי תל אביב התקהלו בקרית שלום בניגוד להנחיות

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אוהדי מכבי תל אביב בקרית שלום
איתמר קציר
איתמר קציר

בניגוד להנחיות משרד הבריאות, כ-1,000 אוהדי מכבי תל אביב הגיעו הערב (ראשון) למתחם האימונים של הקבוצה בקרית שלום לקראת משחק האלופה מול מכבי חיפה מחר והדליקו אבוקות. יו"ר המינהלת, ארז כלפון, מסר בתגובה ל"ספורט הארץ" כי הוא "רואה זאת בחומרה רבה. הם מסכנים את עצמם בני משפחותיהם ואת השחקנים. מעשים מסוג אלו יכולים להביא לעצירת המשחקים ולפגוע אנושות בקבוצות".

האוהדים הגיעו חרף פנייה מוקדמת של מכבי תל אביב בבקשה שימנעו מכך. ההתקהלות התקיימה מחוץ למתחם האימונים והאימון התנהל כסדרו. בניגוד לעונות שגרתיות - בהן קבוצות אוהדים נכנסות לא פעם למתחמי אימונים, חוגגות עם השחקנים על הדשא ולעתים אף משביתות את האימון בסיכום מוקדם עם נציגי המועדון - עתה הפרו האוהדים את בקשת המועדון.

מאז החלה העונה צברה מכבי תל אביב רק נקודה אחת משש אפשריות, אך במקביל היא מככבת בליגה האירופית עם שני ניצחונות במחזורי הפתיחה - הראשון בבית מול קרבאך והשני במשחק חוץ דרמטי מול סיבאספור. "אם נחשוב על מספר הנקודות שהשגנו במחזורים הראשונים, מבחינתי זו טעות גדולה. מאוד מוקדם לדעת מה יקרה בליגה", אמר היום המאמן יורגוס דוניס.

לקראת המשחק מול חיפה, התייחס דוניס לעומס המשחקים. "כאשר יש הרבה משחקים בפרק זמן של שבועיים-שלושה, חשוב מאוד שכאשר משחק אחד מסתיים, מתחילים לחשוב מיד על המשחק שאחריו", אמר היווני, "עבורי, אחרי שניצחנו את המשחק נגד סיבאספור, המחשבה היא על המשחק הבא מול מכבי חיפה. זה משחק חשוב עבורנו, משחק קשוח". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ