ספורט הארץ

ניר ברקוביץ', מאמן בני יהודה, תועד מקלל את הפרשן לירן שטראובר אמש (שלישי) בסיום המשחק מול הפועל חיפה, שניצחה 1:3. בעקבות כך, בבני יהודה שוקלים את עתידו של המאמן, שמונה לפני חודש וחצי בלבד כמחליפו של אלישע לוי.

על פי ערוץ הספורט, ברקוביץ' אמר לפרשן: "יא אפס. אני אזיין אותך. אתה לא מכיר אותי. אתה לא תצא מהבית, אני אגמור אותך". התקיפה המילולית של ברקוביץ' נרשמה בהתאם בדוח השיפוט למשחק ועשויה להוביל לדין משמעתי גם מצד ההתאחדות לכדורגל.

שטראובר טוען שאינו מבין את הרקע לעימות. "לא יודע מה קרה כאן. באתי ללחוץ לו יד, הוא לא לחץ והמשיך הלאה, פתאום הוא הסתובב והתחיל לצעוק ולקלל משום מקום", אמר שוער העבר לוואלה! ספורט, "בהתחלה חשבתי שזה בכלל לא מכוון אליי, פרשנתי משחק שלו בשבת בקרית שמונה וגם את המשחק היום ולא אמרתי עליו שום דבר יוצא דופן, להיפך, אפילו פירגנתי. אני לא שופט, מבחינתי זה היסטוריה, בני יהודה התקשרו להתנצל ושמתי את זה מאחוריי".

עבור ברקוביץ', 38, מדובר במשרת האימון הראשונה בליגת העל, אחרי שלוש שנים בהן הדריך קבוצות בליגה הלאומית. במהלך הקריירה הקצרה שלו הספיק המאמן להתעמת לא פעם עם בכירים בקבוצות, אנשי תקשורת ושחקנים. מקבוצתו הקודמת, אחי נצרת, שוחרר אחרי חמישה מחזורים בלבד. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ