עימות בין אוהדי בית"ר ירושלים באימון הקבוצה. פעילים ב"לה פמיליה" נעצרו

אוהדי הקבוצה הגיעו למתחם האימונים בבית וגן ומתחלקים לשני מחנות: אלו שתומכים בעסקת המכירה לבן ח'ליפה ואלו שמתנגדים לה. המשטרה עצרה שני פעילים של "לה פמיליה" ועיכבה אדם שלפי החשד איים על עיתונאים

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אוהדי בית"ר ירושלים שהגיעו לתמוך במשה חוגג ובמכירת הקבוצה
איתמר קציר
איתמר קציר

מאות אוהדי בית"ר ירושלים הגיעו הבוקר (שישי) למתחם האימונים של הקבוצה בבית וגן. האוהדים התחלקו לשני מחנות, באחד מצויים אלו שתומכים בעסקת מכירת הקבוצה לחמד בן ח'ליפה ובצד השני ארגון "לה פמיליה" שמתנגד לה. למרות ההפרדה בין שני המחנות על ידי עשרות מאבטחים ושוטרים, אוהדים שנוכחים באירוע טוענים כי אנשי "לה פמיליה" התקרבו אליהם והיכו אותם. 

אוהדי בית"ר ירושלים שהגיעו לתמוך במשה חוגג ובמכירת הקבוצהצילום: אוהד צויגנברג

הבעלים משה חוגג, שגם הגיע למתחם, הודיע אתמול שהוא יתלונן במשטרה ויתבע כל אוהד שינהג באלימות או יתבטא באופן גזעני. לפני זמן קצר עיכבו שוטרים לחקירה חשוד תושב הצפון בשנות ה-30 לחייו שעל פי החשד איים על אנשי תקשורת הבוקר במתחם. החשוד הועבר לחקירה.

אנשי לה פמיליה שהגיע למחות נגד מכירת בית"ר ירושלים לשייח בן ח'ליפהצילום: אוהד צויגנברג

ב"לה פמיליה" עדכנו כי שניים מראשי הארגון נעצרו אמש לאחר תלונה של חוגג. "שני ראשי לה פמיליה הוצאו אתמול בשעת לילה מאוחרת מבתיהם כל זאת לאחר תלונה במשטרה של הבעלים משה חוגג", נכתב בהודעה של הארגון, "האוהדים נחקרו שעות ארוכות על הסגת גבול וקשירת פשע בתחום בית וגן. אחד שוחרר כבר בשעות הבוקר המוקדמות לאחר תנאים של ערבות והרחקה מבית וגן של שבועיים והשני ישוחרר בהמשך".

משה חוגג מודה לאוהדים שהגיעו לתמוך בו, היום בירושליםצילום: אוהד צויגנברג

מאוחר יותר המשטרה עיכבה 4 חשודים נוספים (מרכז הארץ, בגילאי 29-18) בחשד שהפרו את הסדר במקום והשתתפו בתגרה במקום ציבורי. החשודים הועברו לחקירה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ