ספורט הארץ

מכבי חיפה הודיעה הבוקר (רביעי) על החתמתו של עומר אצילי לשלוש וחצי העונות הבאות. הקשר בן ה-27 עזב לאחרונה את אפואל ניקוסיה אליה עבר אחרי ששוחרר ממכבי תל אביב בשל "פרשת הקטינות" וכעת חתם במכבי חיפה.

"לאחר לבטים ארוכים ובדיקת הנושא לעומקו ובפרספקטיבה של הזמן, קבלתי החלטה מושכלת לקלוט את השחקן עומר אצילי במכבי חיפה", אמר יעקב שחר לאתר המועדון הרשמי, "במשך תקופה זו הנושא עלה שוב ושוב בתקשורת. גם אלי היו פניות נגד ובעד. הבעד עלה משמעותית על הנגד".

שחר הסביר את הלבטים שעמדו לפני החתמת השחקן: "השיקול העיקרי נגד היה המעשה הבלתי מוסרי ולעומתו, פסיקת החוקרים שאין עבירה פלילית. אין למנוע מאדם לעסוק במקצועו ולפרנס את משפחתו. לכל אחד מגיעה הזדמנות שנייה. האמרה 'האדם לפני השחקן' היא הקו המנחה את כל בעלי התפקידים במועדון שלנו, לנהוג ולחנך על פיה. זו דרך חינוכית שזכתה לאורך השנים בהישגים לא מבוטלים, הן בתרומה למען הקהילה והן בהצלת לא מעט חניכים מלהידרדר. אחת המעלות של האדם היא גם היכולת לסלוח. עומר אצילי מודע לנזק ולסבל שגרמה המעידה החד פעמית שלו. במסגרת המועדון שלנו ייקח עומר חלק בפעילות למען הקהילה ויעזור לנו להמשיך ולהצליח על המגרש".

אצילי התנצל לאחר החתימה, אבל בפני הקהל של מכבי חיפה על קריאות "חיפה חיזבאלה" מהעונה שעברה: "אני מאד שמח ונרגש להגיע למכבי חיפה,  מחכה כבר לרגע לעלות הדשא ולתת את כל כולי. אני מגיע למועדון ענק עם קהל מחבק שמעניק לי אהבה גדולה מהרגע הראשון. זה מרגש ולא מובן מאליו מבחינתי. אני מבין שיש מי שנפגע מהקריאות שנה שעברה, זה היה ברגע של אמוציות וללא כוונה לפגוע באף אחד ואני מתנצל על כך.  אני רוצה במעמד זה להגיד תודה לאשתי ולמשפחה הקרובה שהולכים איתי כל הדרך, לסוכנים שלי רונן וגלעד קצב, רועי רוזן ועידן כסיף, וכמובן לנשיא המועדון, יענקל’ה שחר. מרגע זה כל כולי מתרכז בכדורגל ובמחויבות לקהל ולמועדון שלי".

אמש עלה שמו של אצילי לכותרות לאחר שרימון הלם הונח בפתח בית הוריו, המשטרה פתחה בחקירה.

שלומי אזולאי חוזר להפועל תל אביב

החלוץ שלומי אזולאי (31) חוזר לקדנציה שנייה במדים האדומים לאחר ששיחק בקבוצה בעונת 2014/2015. בעונה זו שיחק 29 משחקים רשמיים, כבש 5 שערים ובישל שניים. בתחילת העונה הנוכחית שיחק ברומניה בקבוצת אסטרה ג'ורג'יו וכעת ינסה לסייע לחוליית ההתקפה של ניר קלינגר. 

שלומי אזולאי אמר לאחר החתימה: "אני מאוד מתרגש לחזור לכאן, זה מועדון שמאוד נהניתי בו בקדנציה הקודמת. חשוב לי מאוד לחוות רגעים יפים בהפועל ולהגשים את המטרות שיש לנו השנה ובעזרת השם גם בעונה הבאה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ