בובה של לילה: גרסת המציאות של פרוספר אזגי

בעלי הפועל אשקלון הגיע לבלומפילד שעות לפני המשחק אתמול והתעמת עם אלי טביב שלטענתו לא סיפק לו כרטיסים למשחק. זה הסתיים בהתערבות משטרתית. רק בישראל

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משה הרוש

לפעמים המציאות עולה על כל דמיון. מה שהתחולל אתמול במתחם חודורוב, שעות ספורות לפני המשחק בין הפועל ת"א למכבי חיפה, נשמע אמנם לקוח מסצינה מופרעת מתוך תכנית הבידור "בובה של לילה", אך הוא התרחש במציאות.

בשעות אחר הצהריים המוקדמות, אחרי שהתייאש מניסיונותיו להשיג את בעלי הפועל, אלי טביב, בטלפון או באמצעות הודעות טקסט, התייצב בעלי הפועל אשקלון, פרוספור אזגי, במתחם במטרה לתבוע את עלבונו ולנסות להשיג את מבוקשו - זוג כרטיסים למשחק. עם הגעתו למקום, תוך שהוא צורח "איפה טביב?", נתקל אזגי בטביב בדרך לרכבו והתפרץ לעברו בצרחות: "אתה לא מתבייש? אני מתקשר, שולח הודעות ואתה מסנן אותי? רק מי שחייב כספים לא עונה לטלפונים".

העימות הקולני הפך לאלים, כשאזגי ויו"ר הפועל דורון אוסידון, שגם נכח במקום, החליפו דחיפות. מיד אחר כך ניסה אזגי למנוע בגופו את התקדמות רכבו של טביב. "בושה איך שטביב מתנהג", אמר אזגי, שתוחקר על ידי שוטרים שהוזעקו למקום בטרם עזב את המתחם, נטול כרטיסים. טביב טען כי זו "בושה שאזגי בחר להתנהג בצורה אלימה במקום לדבר". אוסידון הוסיף: "חבל שבזמן שהכדורגל הישראלי מנסה להתרחק מאלימות, אזגי בוחר להרים ידיים".

אזגי. עוד תקרית לרזומה האישי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ