הוגש כתב אישום נגד אבנר קופל בגין העלמת מס

מנהל השיווק של בית"ר ירושלים מואשם במרמה ובזיוף מסמכים בהיקף של מיליוני שקלים. "מן הראוי שהדברים יתבהרו בבית המשפט", נמסר מעורכי דינו

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספורט הארץ

פרקליטות מחוז ת"א הגישה היום לבית משפט השלום בעיר כתב אישום כנגד שמונה נאשמים ובהם אבנר קופל, מנהל השיווק של בית"ר ירושלים היום ויו"ר מינהלת ליגת העל בכדורסל בעבר.

על פי כתב האישום, לקופל ולחברה בבעלותו, "רב אור", הצטברו חובות במיליוני שקלים לרשות המסים, אשר נקטה כנגדם הליכי גבייה. לטענת התביעה, על מנת לעקוף הליכי גבייה אלה פעל אבנר קופל - ביחד עם שותפו העסקי ראובן עופרי - בשורה של פעולות בדיה ומרמה לרבות זיוף מסמכים. עוד עולה כי חברת "הפניקס", באמצעות שלושה בכירים המואשמים גם הם, פעלה בצוותא עם קופל במרמה על מנת למנוע ניכוי מס במקור של מיליוני שקלים, קיבלה במרמה החזרי מס מרשות המסים, וסייעה לקופל לקבל במרמה כספים שעוקלו על ידי הרשות.

אבנר קופל. בדיה, מרמה וחובות לרשות המסיםצילום: תומר אפלבאום

עורכי דינו של קופל, נבות תל-צור ואריאל כפרי, מסרו בתגובה: "אבנר קופל דוחה בתוקף את כל הטענות המיוחסות לו בכתב האישום. בפי קופל תשובות כבדות משקל לאישומים, ומשעה שהוגש כתב האישום, מן הראוי שהדברים יתבהרו בבית המשפט. קופל משוכנע כי בתום ההליך יתברר שלא נעברה על ידו כל עבירה מכל סוג שהוא".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ