קרלוס גארסיה יבצע שירות לקהילה, משחקי רדיוס לסכנין ולבית"ר

העונש נקבע אחרי הסדר טיעון בין מכבי תל אביב לבית הדין. משחקי רדיוס עם קהל לבני סכנין ולבית"ר ירושלים. בני יהודה נענשה במשחק ללא קהל ובמשחק רדיוס עם קהל בעקבות האירועים במשחק מול בני לוד

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משה בוקר

קרלוס גארסיה, שהואשם בכך שעודד את אוהדי מכבי תל אביב לפרוץ לדשא במשחק הדרבי הסוער מול הפועל, יבצע שירות לקהילה בדמות 20 שעות בבית חולים לילדים. העונש נקבע במסגרת עסקת הטיעון שחתמו הצהובים עם בית הדין של ההתאחדות לכדורגל. מלבד זאת, לבלם גם נקבע עונש על תנאי של הרחקה ממשחק אחד.

בנוסף, עסק הערב (רביעי) בית הדין באירועי המשחק הסוער בין בני סכנין לבית"ר ירושלים מיום ראשון. סכנין נענשה במשחק רדיוס עם קהל בפועל ונקנסה ב-20,000 ש״ח. בית״ר נענשה במשחק רדיוס עם קהל בפועל ונקנסה ב-50,000 ש״ח.

גארסיה בבית הדין. יבצע שירות לקהילה, בדמות 20 שעות בבית חוליםצילום: שרון בוקוב

בעקבות האירועים במשחק ביום שישי בין בני יהודה לבני לוד, בני יהודה נענשה במשחק ללא קהל בפועל, במשחק רדיוס עם קהל בפועל ובקנס בסך 50,000 ש״ח ובהפחתת שתי נקודות על תנאי. אזברגה סלימאן, מאמן לוד, נקנס ב-1,000 ש״ח בפועל ואזברגה מחמד (אבו סובחי), יו"ר המועדון, שגם הורחק במהלך הדיון, נקנס ב-2,500 ש״ח בפועל ונגזר עליו עונש של איסור שהייה בשדה המשחק לשישה משחקים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ