גורל הרדיוס בפתח תקוה יוכרע בין בית"ר ירושלים, המינהלת ובית המשפט

בבית"ר שוקלים להוציא צו מניעה למימוש משחק הרדיוס ביום שני מול מכבי חיפה. היריבה הודיעה כי לא תתייצב במידה שהעונש לא ישונה: "איננו מתכוונים ליהנות מן ההפקר"

דור בלך
דור בלך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מכבי חיפה
מכבי חיפה נגד בית"ר ירושלים בסיבוב הקודםצילום: שרון בוקוב
דור בלך
דור בלך

בבית"ר ירושלים שוקלים להגיש מחר (ראשון) עתירה לבית המשפט המחוזי, ובה יבקשו להוציא צו מניעה למימוש עונש הרדיוס במשחקם ביום שני מול מכבי חיפה. בבית"ר תולים זאת בחשש לשלום הציבור, בטענה לדוחק מסוכן שייגרר עקב הגעת מאות אוהדים שלא יוכלו להיכנס לאיצטדיון בפתח תקוה מפאת גודלו. בכל מקרה, בקבוצה הבהירו כי אינם מוכנים לארח במושבה.

במינהלת הליגה הביעו נכונות להעביר את המשחק לאיצטדיון גדול יותר חרף לוח הזמנים. "בשעות האחרונות בוחנים גורמים מטעם בית"ר ירושלים איצטדיונים אחרים לאירוח המשחק", נמסר הערב מהמינהלת ,"ככל שניתן יהיה לקבל את הסכמת כלל הגורמים הרלוונטים, נפעל לאשר את האיצטדיון שבו תבחר בית"ר לשחק. חשוב להדגיש כי בכל מקרה ועד הודעה אחרת (ככל שתהיה), המשחק ישוחק באיצטדיון המושבה".‎

עוד הוסיפו במינהלת כי "בהסכם הרפורמה נקבע במפורש כי קיימת הפרדה בין ההתאחדות לכדורגל, המינהלת, הקבוצות ובתי הדין. חשוב להדגיש כי תקנון ההתאחדות לכדורגל ברור מאוד במקרה של אי הופעה. הקבוצות שבוחרות שלא להופיע, חושפות את עצמן לעונשים הקבועים באותו התקנון".

תמיכה נוספת, ומפתיעה למדי, קיבלה בית"ר מצד יריבתה. "הצהרנו פעמים רבות שאנו מתנגדים לעונשי הרדיוס שעברו מן העולם", אמר נשיא מכבי חיפה יעקב שחר, "הודעתי היום לבעלים של בית"ר ירושלים, אלי טביב ולמנכ"ל מינהלת הליגה, אורן חסון, כי נתנגד להעברת המשחק לאיצטדיון טרנר בבאר שבע. אם נכונה הידיעה בתקשורת שקבוצת בית"ר ירושלים לא מתכוונת להופיע כלל למשחק הרדיוס, גם אנחנו לא נופיע למשחק לאות סולידריות. איננו מתכוונים ליהנות מן ההפקר".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ