מונו נאמנים להפועל ת"א, הפחתת 9 הנקודות ממאזן הקבוצה - מעוכבת

עו"ד שאול קוטלר ורו"ח חן ברדיצ'ב מונו לנאמני הקבוצה המצויה בחובות הנאמדים ב-100 מיליון שקל. השופט איתן אורנשטיין קבע כי הערבויות שהפקיד אמיר כבירי ימומשו

דור בלך
דור בלך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אמיר כבירי בדיון על הקפאת ההליכים, השבוע
אמיר כבירי בדיון על פירוק הקבוצהצילום: עופר וקנין
דור בלך
דור בלך

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין, אישר בצהריים (שני) את בקשת הפועל תל אביב בכדורגל להקפאת הליכים. זאת, כשברקע עומדים חובותיה של הקבוצה הנאמדים ב-100 מיליון שקל. בנוסף, אישר השופט את מינויים של עו"ד שאול קוטלר ורו"ח חן ברדיצ'ב לנאמני הקבוצה.

על השניים מוטלת כעת משימת ניהול הקבוצה, ההגעה להסדרי חוב עם הנושים ומציאת רוכש. קוטלר וברדיצ'ב יידרשו להציג לבית המשפט דו"ח על מצבה הכספי של הפועל ובו ימליצו אם לפנות לתוכנית הבראה או פירוק.

עו"ד שאול קוטלרצילום: אייל טואג

השופט אורנשטיין הורה גם לעכב את הפחתת 9 הנקודות ממאזן הקבוצה, דבר שבוצע על פי תקנון ההתאחדות עם הגשת הבקשה להקפאת הליכים. בנוסף הורה אורנשטיין על מימוש הערבויות שהפקיד בעל זכויות הניהול בקבוצה, אמיר כבירי.

הפועל תל אביב נדרשת להציג את נימוקיה בנושא הפחתת הנקודות בתוך ארבעה ימים וההתאחדות לכדורגל נדרשת להשיב בעניין עד 29 בחודש. הדיון בבית המשפט על הפחתת הנקודות יתקיים ב-11 בינואר. מינהלת הליגות בכדורגל הודיעה כי בכוונתה לערער על עיכוב הפחתת הנקודות להפועל.

אין זו הפעם הראשונה שקוטלר נבחר לתפקיד נאמן של קבוצת ספורט המצויה בתסבוכת כספית. בעבר שימש כמפרק הפועל תל אביב בכדורסל ושל קבוצת הכדורגל של הפועל אשקלון. ברדיצ'ב שימש בעבר נאמן בחברות של איש העסקים שלמה בן צבי, ובכלל זה בתקופתו כמוציא לאור את העיתון "מעריב". עובדי העיתון מתחו אז ביקורת חריפה על התנהלותו וטענו כי פעל יותר לטובת בן צבי מאשר להבראת העיתון.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ