הפועל באר שבע ניצחה 1-2 את בית"ר ירושלים

ניב זריהן חוגג את השני שלו. משחק נפלא לחלוץ
ניב זריהן חוגג את השני שלו. משחק נפלא לחלוץצילום: ניר קידר
עדכונים

הפועל באר שבע - בית"ר ירושלים

דקה 87 - הצלה גדולה של קליימן אחרי חילופי מסירות בין ביטון לאוחנה ובעיטה של האחרון.

דקה 82 - הקהל עומד על רגליו ומוחא כפיים לניב זריהן על תצוגת כדורגל נפלאה.

דקה 70 - אריק סאבו פרץ מימין למרכז ומ-20 מטר בעט היטב אך הכדור פגש את העמוד והורחק. משחק עמוס אירועים בטרנר, ללא ספק הקהל מקבל תמורה מלאה לכספו.

ג'ון אוגו במאבק עם איתי שכטר ואריק סאבו, הערבצילום: ניר קידר

דקה 63 - שער! איתי שכר כובש את התשיעי שלו העונה בנגיחה נפלאה אחרי שהתגבר על בן ביטון. על הבישול חתום קונט אחרי הגבהה מצוינת מהאגף הימני. בית"ר שוב בעניינים.

דקה 58 - שער! קרן משמאל מגיעה לניב זריהן שבועט פצצה ממרחק של 20 מטרים בקו ישר לשער של קליימן. הכדור פוגע במורי משנה מעט מנתיבו והשוער של בית"ר לא יכול להגיע. שער נפלא!

דקה 56 - בית"ר התאוששה מהשער שספגה ובדקות האחרונות היא מסוכנת מאוד. בעיטה חופשית של רואדה ממרחק של 22 מטרים עוברת כמטר מעל המסגרת של חיימוב.

אליניב ברדה מול דין מורי, הערב בטרנרצילום: ניר קידר

דקה 52 - חילופי מסירות בין קונט לקלטינס באגף הימני משאירות את הרכש הצרפתי מול השער בזווית קשה. הבעיטה שלו לא מספיק טובה. דקה וחצי אחר כך הציל וואקמה את באר שבע משער עצמי של אוגו.

דקה 48 - שער! כדור של מליקסון לעבר ברדה מגיע במקרה לניב זריהן שמנצל חולמנות של דילמוני. זריהן בדריבל נהדר מטעה את קליימן וכובש שער נהדר. באר שבע אגרסיבית מאוד, פתחה נהדר את המחצית השנייה וראויה ליתרון.

דקה 44 - המשחק מתנהל במהירות מרחבה לרחבה. סאבו מסמס הזדמנות טובה מצד אחד, וואקמה מתח את איבריו של חיימוב מצד שני. מחצית ראשונה מאוזנת, טובה, אך נטולת שערים.

משחק קצבי של שתי הקבוצותצילום: ניר קידר

דקה 39 - משחק קצבי בטרנר. קלאודימיר בעט מרחוק מעל למשקוף של באר שבע, אך בית"ר חזק במשחק. עוד לפני כן החמיץ חן עזרא הזדמנות טובה בתוך הרחבה.

דקה 31 - איבוד כדור רשלני של רואדה מאפשר לוואקמה להשתלט על הכדור כ-20 מטרים מהשער. וואקמה בעט היטב אך הכדור שרק ליד הקורה השמאלית של קליימן. כחצי דקה אחר כך הדיפה טובה של קליימן לבעיטה של זריהן.

דקה 23 - הזדמנות משמעותית ראשונה דווקא ליד השער של חיימוב. שכטר השתחרר בתוך הרחבה משמאל ובעט על מפתן רחבת החמש לרשת החיצונית.

דקה 15 - רבע שעה בשליטת האלופה, אך ללא סיכון ממשי על שערו של קליימן. שתי הזדמנויות לא רעות לניב זריהן הסתיימו בבעיטות מחוץ למסגרת.

דקה 1 - השופט רועי ריינשרייבר מוציא את המשחק לדרך. היציעים בטרנר מפוצצים ב-16 אלף צופים והאווירה נהדרת.

הרכבים:
הפועל באר שבע: חיימוב; ביטון, צדק, טהא (סוארס, 75), קורהוט, אוגו, ראדי, מליקסון, וואקמה, ברדה (שהר, 64), זריהן (אוחנה, 82).

בית"ר ירושלים: קליימן; קונט, מורי, רואדה, דילמוני (בריהון, 78), סאבו (זגורי, 82), קלינטס (סידריס, 85), פריירה, ורד, עזרא, שכטר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ