מוקדמות המונדיאל: איטליה גברה על ישראל 0-1

אנטוניו קאנדרבה מול אופיר דוידזאדה, הערב ברג'ו
אנטוניו קאנדרבה מול אופיר דוידזאדה, הערב ברג'וצילום: VINCENZO PINTO/אי־אף־פי
עדכונים

דקה 80

נבחרת ישראל אינה קיימת ורק בנס התוצאה היא עדיין 0-1. בלוטי, וראטי ואינסיניה מחמיצים מול הרוש שוב ושוב. מאזן ההזדמנויות מביך: 3-27 לאיטליה. 29%-71% לאיטלקים באחזקת הכדור.

דקה 69

איטליה של המחצית השנייה אינה מזכירה את זו של הראשונה ופערי הרמות בין הנבחרות בולטים ועמוקים. שוב התקפה נפלאה שבאה מן האגף וההגבהה מוצאת את ראשו של בלוטי. הרוש מציל את זה בקושי.

דקה 62

נבחרת ישראל בקושי מחזיקה בכדור. הלחץ והגברת קצב המשחק של האיטלקים העלימו את ה-11 של אלישע לוי לגמרי. טל בן חיים עלה מהספסל במקומו של מאור מליקסון.

אימובילה חוגג את שער היתרוןצילום: VINCENZO PINTO/אי־אף־פי

דקה 52

0-1 לאיטליה! קאנדברה פורץ באגף הימני ומגביה היטב למרכז, אלמוג כהן נכשל בכיסוי של אימובילה שנוגח לרשת של הרוש. יתרון מוצדק לאיטלקים ששוטפים את הדשא מאז השריקה לפתיחת המחצית השנייה.

דקה 47

איטליה פותחת את המחצית השנייה בסערה: הגבהה של דרמיאן מוצאת את הראש של אימובילה שנגח בצורה לא מדויקת. דקה אחר כך שוב אימובילה בתוך הרחבה אך הרוש הודף בגופו לקרן.

אימובילה תופס את הראש ברחבה של הרושצילום: VINCENZO PINTO/אי־אף־פי

דקה 45

על סף המחצית מוצא עצמו אינסינייה לבד מול הרוש שהודף ברגלו היטב ומונע שער בטוח.

דקה 41

הנבחרת מצליחה לאזן את המשחק ולצאת גם להתקפות משלה, כשמרואן קבהא אקטיבי מאוד במרכז המגרש. הגבהה נפלאה של שכטר מימין מוצאת את אלמוג כהן פנוי וזה משחרר בעיטה אדירה וסוחט הדיפה טובה מבופון.

דקה 26

הזדמנות נפלאה לנבחרת ישראל! דוידזאדה בא מהאגף השמאלי ומיישר כדור שטוח אל תוך הרחבה. שכטר, שהיה בנבדל שלא נשרק, מצליח להמשיך בנגיעה לעבר השער. בופון משתלט על הכדור אך משמיט אותו וזה חולף מהצד הלא נכון של הקורה.

מפגש אווירי בין נאתכו, כהן, בן חיים ואימובילהצילום: Luca Bruno/אי־פי

דקה 22

אין שינוי בדינמיקה על כר הדשא. איטליה שולטת בקצב המשחק ובכדור, מניעה אותו היטב אך השער של הרוש רחוק ממנה. מן העבר השני, פריצה טובה של מרואן קבהא אל תוך הרחבה של בופון נהדפה על ידי ההגנה האיטלקית.

דקה 10

עשר דקות ראשונות ברג'ו אמיליה בשליטה מוחלטת של האזורי, אך ללא הזדמנויות או בעיטות מסוכנות לשער מעבר לזו של בלוטי בפתיחה. נבחרת ישראל מתקשה להניע את הכדור.

לורנצו אינסינייה מעל מאור מליקסוןצילום: Luca Bruno/אי־פי

דקה 1

המשחק יוצא לדרך ועוד לפני שהשעון סוגר 60 שניות מוצא את עצמו בלוטי על מפתן הרחבה לבד, אך הבעיטה שלו עוברת בסמוך לקורה הימנית של הרוש. החמצה גדולה של האיטלקים.

הרכבים

איטליה: ג'אנלואיג'י בופון; אנדרה קונטי (דוידה זפקוסטה 49'), אנדראה ברצ'אלי, דוידה אסטורי, מתיאו דרמיאן, דניאלה דה רוסי, מרקו וראטי (ריקרדו מונטוליבו 90'), לורנצו אינסיניינה, אנטוניו קאנדרבה (פדריקו ברנרדצ'י 87'), אנדראה בלוטי, צ'ירו אימובילה.

ישראל: אריאל הרוש; אופיר דוידזאדה, שיר צדק, טל בן חיים (בלם), דוד קלטינס, ביברס נאתכו, אלמוג כהן (דן אייבינדר 77'), מרואן קבהא, מאור מליקסון (טל בן חיים 62'), ליאור רפאלוב, איתי שכטר (יוסי בניון 70').

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ