עדכונים

מכבי ת"א מצמקת: בלקמן פורץ מימין ומשאיר כדור לאצילי, שחותך לאמצע ובועט שטוח כדור גדול לרשת של גורש.

וואקמה ביום אדיר מקבל שוב כדור סמוך לקו החצי, עובר בין באבין לשפונגין ונכנס לרחבה, אבל התערבות של באבין ברגע האחרון מפריעה לו לבעוט כמו שצריך.

באר שבע מהממת את מכבי תל אביב - בן ביטון מקבל כדור בתוך הרחבה, מסתבך איתו אבל מצליח להעביר רוחב שטוח לשהר שהיה בנבדל, אבל הקוון לא מניף דגל והחלוץ בועט שטוח בין הרגליים של שחקן הגנה ופנימה. מאור מליקסון הקפטן חוגג עם חולצתו של שיר צדק.

המצב הכי טוב של מכבי תל אביב: עומר אצילי חותך את האגף מצד ימין ומגביה רוחב בשמאל, קיארטנסון נוגח חלש אבל לפינה וגורש הודף בקושי. נסיון ההמשך של הצהובים כבר יוצא לחוץ.

שער ענק של טוני וואקמה! הקיצוני של באר שבע שמצטיין עד עכשיו במגרש מקבל כדור מהגובה על 40 מטר, מוריד אותו, מתקדם וחותך משמאל למרכז, ובועט מקצה הרחבה כדור חד ומסובב לקורה של ראיקוביץ' ופנימה. 0-1 מוצדק של באר שבע וטוני וואקמה, שרץ לחגוג עם אוגו בקהל.

הלחץ של באר שבע על ההגנה של מכבי ת"א מוביל למצבים - וואקמה משתלט על כדור שחולץ ליד הרחבה של ראיקוביץ', מעביר פס לאמצע, וראדי בועט שטוח מרחוק. הפעם זה יוצא החוצה.

מליקסון מנסה לעצור את באבין. משחק הקרבה נהדר של השחקנים באדוםצילום: ניר קידר

קיארטנסון מקבל ככדור עומק בהתקפת מעבר ונעצר בעבירה של טאהא על סף הרחבה. הכדור החופשי של אצילי מוגבה טוב לפינה הרחוקה, אבל אין שם אף אחד.

אבי ריקן מקבל כדור חד באגף שמאל של הרחבה של באר שבע ומעביר בנגיעה כדור שטוח, גורש משתטח ותופס אותו.

העניינים מתחממים ב"טוטו-טרנר": איינבינדר נופל אחרי מגע בלי כדור מצד בלקמן, הספסל האדום דורש כרטיס, אבל צוות השופטים מחליט בצדק שלא היה כלום.

באר שבע מול מכבי תל אביב. העניינים מתחממים בטוטו-טרנרצילום: ניר קידר

חאתם עבד אלחמיד מקבל כרטיס צהוב שני לאחר שתפס מאחור את קיארטנסון מחוץ לרחבה. עבירה שטותית שלו משאירה את באר שבע ב-10 שחקנים.

באר שבע פותחת את המשחק טוב יותר ונראית מסוכנת. מתפרצת מסוכנת שלה נגמרת בכדור עומק של איינבינדר, אבל פקהארט לא מספיק להגיע והכדור בידיים של ראיקוביץ'.

איזו בעיטה אדירה של ראדי! הקשר מקבל את הכדור אחרי קרן קצרה ובועט מרחוק כדור שטוח וחזק, אבל הוא מזעזע את העמוד של ראיקוביץ' שאפילו לא זז. באר שבע נראית טוב ולוחצת עם הרבה שחקנים.

הזדמנות ראשונה למכבי ת"א: באטוקיו עולה לנגיחה בתוך הרחבה, אצילי מנסה לדחוק את הכדור המסוכן לרשת, אבל הוא יוצא החוצה.

הפועל באר שבע:
דודו גורש, בן ביטון, חאתם עבד אלחמיד, לואי טאהא, מיהאי קורהוט, מהראן ראדי, וובה בראון, דן איינבינדר, מאור מליקסון (82, דור אלו), טוני וואקמה, תומאש פקהארט (57, בן שהר (92, מיכאל אוחנה)).

מכבי תל אביב:
פרדראג ראיקוביץ', יובל שפונגין, ז'אן-סילבן באבין, טל בן חיים, אופיר דוידזאדה, כריסטיאן באטוקיו, קרן ייני, אבי ריקן (64, אלירן עטר), עומר אצילי, ניק בלקמן, וידאר קיארטנסון.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ