עדכונים

גלזר מוציא כדור בצורה רעה מאוד ומאור מליקסון משתלט על הכדור 30 מטרים מהשער החיפאי. מליקסון פורץ משמאל, מעביר למרכז ו-וואקמה משכין בקלות את הכדור ברשת וסוגר את המשחק.

קצב המשחק דעך אך עדיין חיפה תוקפת יותר ובאר שבע משחקת על התוצאה. רוקביציה חתך יפה בתוך הרחבה של חיימוב אבל איבד את הכדור.

סלליך ממשיך להטריד את הגנת באר שבע, בועט והכדור שורק ליד הקורה של חיימוב. מכבי חיפה מתקרבת לשוויון והוא בהחלט מגיע לה.

יעקב בוזגלו בצאתו מהאיצטדיון במחצית, הערבצילום: ניר קידר

מכבי חיפה מתקרבת אל השוויון והפועל באר שבע עדיין בחדר ההלבשה. הירוקים מניעים כדור טוב ומסירה טובה של קהת מוצאת את אלברמן שבועט ברשלנות החוצה.

מכבי חיפה פותחת את המחצית השנייה בצורה טובה, וממשיכה את המומנטום שצברה בדקות האחרונות של המחצית הראשונה. אלברמן בא דרך המרכז ומחלק מסירה טובה לעוואד שבועט חזק וחיימוב מלטף את הכדור שממשיך את הקורה והחוצה. הזדמנות טובה מאוד לירוקים.

מאור בוזגלו אינו יכול להמשיך והוא יורד לספסל כשהוא מתוסכל מאוד, כמעט בוכה. אופיר מזרחי מחליף אותו.

ברך ימין שוב בוגדת במאור בוזגלוצילום: אילן אסייג

מאור בוזגלו נפגע בברכו ויורד אל הקווים לקבל טיפול. כעבור דקה של מתח על הספסל של מאס, וגם ביציע אצל האבא יעקב, בוזגלו שב למגרש.

דקה אחר כך הזדמנות משמעותית ראשונה לחיפה: סלליך מרים כדור ורוקביציה מגיע ראשון אך בועט מעל השער.

מאור מליקסון חוגג באגף שמאל של חיפה, מעביר כדור נפלא למרכז ובן שהר לא מצליח לדחוק את ה-0-2. חיפה אינה קיימת והאגף שלה פרוץ לחלוטין.

האדומים שוטפים את הדשאצילום: אילן אסייג

ההגנה של חיפה שברירית ולחוצה מאוד. גלזר יצא לפחות שלוש פעמים מחוץ לרחבה שלו כדי לחפות על ההגנה, ובאחד המקרים כמעט איבד את הכדור. באר שבע חדה מאוד ושוטפת את מרכז המגרש קדימה

כדור רוחב של בן ביטון, שוב מהאגף השמאלי של חיפה, יוצר ערבוביה ברחבה שבסיומה פוגעת בעיטה של מיכאל אוחנה באליסון דוס סנטוס והכדור חודר פנימה. שער עצמי אומלל.

קרן באר שבעית שעולה משמאל נוחתת בקלות על הראש של ג'ון אוגו. הנגיחה של הקשר הניגרי מצוינת ופוגעת בקורה של גלזר. מכבי חיפה ניצלת שוב.

באר שבע זוכה לבעיטה לא ישירה על מפתן רחבת החמש של עומרי גלזר. זאת אחרי שהשוער החיפאי תפס בידו כדור שהחזיר אליו רמי גרשון. אחרי דקה וחצי של תזוזות בחומה, בועט מליקסון כדור שפוגע בחומה החיפאית שניצבה על קו השער.

אלברמן ו-וואקמה. פתיחה חזקה לבאר שבעצילום: אילן אסייג

הפועל באר שבע:
גיא חיימוב; בן ביטון, לואיי טאהא, מתן אוחיון, אורן ביטון, ג'ון אוגו, וובה בראון, מיכאל אוחנה, מאור מליקסון, טוני וואקמה, בן שהר.

מכבי חיפה:
עומרי גלזר; יונתן לוי, רמי גרשון, אליסון דוס סנטוס, ארנסט מאבוקה, רועי קהת, גל אלברמן, סינטאיהו סלליך, מאור בוזגלו, ניקיטה רוקביציה, מוחמד עואד.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ