הפועל באר שבע ניצחה את הפועל עכו 0-1

בן שהר
בן שהר והפועל באר שבע מתארחים בעכוצילום: שרון בוקוב
עדכונים

הפועל עכו - הפועל באר שבע 1-0

דקה 91 - עכו מחמיצה הזדמנות ענקית להשוות! אז'ובל מעביר לאל קרנאווי, שמתקדם ברחבה ומחזיר לו כדור רוחב, אך אז'ובל, מ-5 מ' נבלם על ידי ההגנה המקומית ועכו מפספסת שוויון.

דקה 90 - פנדל נוסף לבאר שבע. הפעם ראדי בועט, חזק למרכז השער, ושטראוס הודף מצוין.

דקה 65 - החמצה ענקית של שהר. מליקסון מקפיץ למלמד שמוריד בחזה לשהר, והחלוץ מוצא עצמו 5 מ' מהשער, אך בועט רע, ושטראוס הודף.

דקה 54 - שער! 0-1 לבאר שבע! שיש תופס בחולצה של מלמד ברחבה, והשופט פריד שורק בצדק לפנדל. שהר מדייק מהנקודה הלבנה ומעלה את האלופה ליתרון 0-1.

דקה 50 - אז'ובל בועט חזק מ-25 מ', חיימוב הודף.

דקה 48 - הפועל באר שבע מתקרבת. בראון משתלט על כדור שנהדף מתוך הרחבה, ומ-20 מ' בועט טוב, אך הכדור נהדף בקורה.

דקה 31 - בלטקסה הגביה משמאל, נסאר השתלט על הכדור ונותר לבדו ברחבה, אך היה בזווית לא נוחה, ומ-5 מ' בעט ונעצר על ידי חיימוב.

דקה 21 - אלו חותך למרכז ובועט מכ-20 מ' לפינה, שטראוס קולט היטב.

דקה 8 - נסאר הגביה מימין, בלטקסה נגח מתוך הרחבה, אך הכדור עלה גבוה מעל השער.

דקה 6 - איינבינדר מגיע ראשון לכדור קרן מימין ובועט מהאוויר, אך הכדור פוגע דווקא בבן שהר ונהדף למלמד, שנבלם על ידי ההגנה המקומית.

דקה 1 - השופט יגאל פריד מוציא את המשחק באיצטדיון עכו לדרך.

הפועל עכו: רם שטראוס/ינון אליהו, מוחמדו סיסוקו, גל שיש, מתן בלטקסה/לוטם זינו, עבאדי פרחאת, סיראז’ נסאר (74, ביטון), ברונו איבה (65, אלקרנאווי)/גבי קניקובסקי ובן אז'ובל.

הפועל באר שבע: גיא חיימוב/בן ביטון, מתן אוחיון, לואי טאהא, אורן ביטון/דן איינבינדר, וובה בראון, מיכאל אוחנה, מאור מליקסון/ גיא מלמד ובן שהר (67, ראדי).

מ.ס אשדוד - מכבי חיפה 0-0

דקה 84 איזה פספוס של אשדוד. התקפה מתפרצת בעקבות איבוד של רז מאיר מביאה אותה למצב של שניים על אחד. דן ביטון עושה נכון כשהוא מחפש את קינדה, אך המסירה שלו חזקה מדי ויוצאת לחוץ.

דקה 74 החמצה גדולה לאשדוד. בלסינג אלקה מוליך מתפרצת ומכניס את הכדור בתזמון מצוין ליובל יעקובוביץ', אבל מתוך הרחבה הקשר אפילו לא מוצא את המסגרת.

דקה 57 מאוריסיו קורדיירו מנסה מחוץ לרחבה אך הכדור שלו הולך למרכז השער וגלזר לא מתקשה להדוף.

דקה 52 טעות של לירן ליאני שצריך היה לשרוק לפנדל לזכות מכבי חיפה אחרי נגיעת יד של שחר פיבן, אך השופט מתעלם.

דקה 45 שיתוף פעולה בין קינדה ליצחק אספה מסתיים בבעיטה של האחרון מזווית קשה, גלזר עוצר.

קאיו (מימין) וגל אלברמן. הברזילאי חוזר להרכב על חשבונו של רועי קהת הפצועצילום: ניר קידר

דקה 21 כדור מצוין של קאיו לתנועה של ניקיטה רוקאביציה מסדר לאוסטרלי מצב טוב מתוך הרחבה, אך יואב ג'ראפי מזנק היטב והודף את הניסיון של החלוץ לפינה הרחוקה.

דקה 11 קרן של סינטיהו סלליך מגיעה לראש של גיורגי קוסטדינוב שעושה תנועה טובה לפינה הקצרה, אך הכדור שלו פוגש רק את הרשת החיצונית.

דקה 9 התקפה נהדרת של אשדוד מפרקת את הגנת חיפה. קינדה מזהה את עומרי גלזר מחוץ לשער, אבל ניסיון ההקפצה שלו מ-30 מטרים לא מוצא את המסגרת. הזדמנות גדולה שיורדת לטמיון.

דקה 4 קרן של גדי קינדה מגיעה לדור ג'אן, שבועט נגד כיוון התנועה משמונה מטרים אבל לא מוצא את המסגרת.

מ.ס אשדוד: ג'ראפי/בן זקן, פיבן, פיליפנקה, ברוצ'יץ'/אספה, יעקובוביץ', קינדה (דוד, 87), מושל (אלקה, 61)/קורדיירו וג'אן (ביטון, 79)

מכבי חיפה: גלזר/מאיר, דוס סנטוס, גרשון, יונתן לוי/אלברמן, קוסטדינוב (קהת, 76), סלליך, קאיו (אזולאי, 69), רוקאביציה/אתנסיאדיס (עוואד, 85)

הפועל רעננה - בני יהודה 1-1

דקה 57 רועי גורדנה מנסה מחוץ לרחבה, ויסקארה מזנק והודף לקרן.

דקה 14 שער! הפועל רעננה משווה ל-1-1 מהנקודה הלבנה. נגיעת יד של מאוויס צ'יבוטה ברחבה מסדרת לשמעון אבוחצירא הזדמנות, והוא לא מפספס אותה, מכניע את אמיליוס זובאס מ-11 מטר.

דקה 4 שער! בני יהודה עולה ל-0-1. כדור ארוך של דן מורי מקצה הרחבה שלו חותך את הגנת רעננה ומגיע לאלמוג בוזגלו שמקפיץ את הכדור מעל גיירמו ויסקארה הבוליביאני.

הפועל רעננה: ויסקארה/נמני, קמארה, והבה, אמבולה/בנימין, שוקרני, ניקוליץ'/שכר (סוויסה, 61), ארשיד (בבייב, 70) ואבוחצירא (פושה, 79)

בני יהודה: זובאס/קנדיל, מורי, חבשי, תורג'מן/פיניש, גורדנה (פרץ, 69), יונתן כהן/בוזגלו (שועה, 81), צ'יבוטה (חוזז, 69) ו-ואלסקיס

מחפשים ניצחון שני ברציפות. בני יהודהצילום: שרון בוקוב

הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה 2-0

דקה 90+4 שער! קרית שמונה כובשת את השער השני. האסלבנק, הטוב בשחקני קרית שמונה, מוסר למחליף סאן מנחם שנכנס לרחבה באין מפריע ויורה כדור מדויק לפינה הרחוקה, 0-2.

דקה 90+1 הפועל חיפה נשארת בעשרה שחקנים אחרי שתאמאש תופס מאחור את האסלבנק.

דקה 75 הגבהה של איבנצ'יץ' משמאל מגיעה לחנן ממן, שמפספס את המסגרת משמונה מטרים. זו הפעולה האחרונה של הקשר במשחק, והוא מוחלף בגל אראל.

דקה 64 פריצה נהדרת של האסלבנק בכנף שמאל. ההולנדי עובר את תאמאש ומגיע למצב של אחד על אחד מול שטקוס, אך משתהה בבעיטה ובסופו של דבר נעצר בקורה.

דקה 60 חילוף ראשון בהפועל חיפה - יוסיפ איבנצ'יץ' מחליף את רוסלן ברסקי.

ארנסטס שטקוס. אשם בשער הראשון שספגה הפועל חיפהצילום: ניר קידר

דקה 56 שער! קרית שמונה עולה ליתרון מוצדק. אחרי שנעצר בקורה שש דקות קודם לכן, הפעם אף אחד לא עוצר את עאבד, שבועט כדור חופשי מ-30 מטרים, הכדור פוגע בחומה, משנה במעט את מסלולו וחולף בין ידיו של שטקוס.

דקה 54 חילוף ראשון בקרית שמונה - מרכוס דיניז מותח את שריר הירך האחורי ומוחלף באמיר נסאר.

דקה 50 אחמד עאבד מנסה מ-30 מטרים, כדור חזק ומפתיע שנעצר רק בקורת השער של שטקוס.

דקה 47 הגבהה של דור מלול מוצאת את הראש גינסארי שנוגח מעשרה מטרים לרשת העליונה.

דקה 27 האסלבנק גובר על רסמוס סיוסטאד במרכז המגרש ומתחיל לרוץ לעבר השער של הפועל חיפה. ההולנדי חולף גם על גבריאל תאמאש לפני שהוא מעביר רוחב שמגיע לעומר לקאו, אך הבעיטה של הקשר הצעיר מפספס את המסגרת.

דקה 17 הגבהה של נייג'ל האסבלנק מוצאת את הראש של קרלוס קווייאר שנוגח לאחור משמונה מטרים, אך מוצא רק את הרשת העליונה של ארנסטס שטקוס.

דקה 3 מסירת רוחב של אלון תורג'מן מימין מיועדת לראדו גינסארי, אבל המולדובי פוגש לא טוב את הכדור בתוך תיבת החמש, והזדמנות מוקדמת של הפועל חיפה יורדת לטמיון.

הפועל חיפה: שטקוס/מלול, תאמאש (הורחק, 90+1), קפילוטו, שיימן/סויסטאד, ברסקי (איבנצ'יץ', 60), פלקושצ'נקו (סרדל, 66), גינסארי, ממן (אראל, 76)/תורג'מן

עירוני קרית שמונה: זועבי/דיניז (נסאר, 54), קווייאר, נחמיאס, ראדיווייביץ'/לקאו, שמיר, טיירה/עאבד (מנחם, 88), וייסמן (יחזקאל, 76) והאסלבנק

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ