בשירות מכבי תל אביב: הפועל באר שבע ובית"ר ירושלים נפרדו ב-1-1

מאור מליקסון (באדום) שומר על איתי שכטר.
מאור מליקסון (באדום) שומר על איתי שכטר. הרצף המרשים של באר שבע בטרנר נמשךצילום: ניר קידר
עדכונים

דקה 88

עוד הצלה גדולה של קליימן: אורן ביטון מגביה, ממן נוגח, שוער בית"ר מוציא לקרן.

דקה 68

הזדמנות רודפת הזדמנות כעת בטרנר - בצד אחד פקהארט סוחט עצירה טובה מקליימן, ובצד השני שכטר מסדר מצב אדיר לסילבסטר, שמגיע לו טוב לכדור החזק ונוגח מקרוב מעל לשער.

דקה 60 - 1-1

בית"ר משווה בצדק עם מתפרצת קטלנית - שכטר מקבל כדור עומק מצוין, מטעה את אלחמיד בנגיעה עם העקב ומשאיר את הכדור לסילבסטר לבד מול חיימוב בתוך הרחבה - ומשם זה הולך ישר לרשת.

דקה 58

עוד בעיטה חופשית טובה של קלאודמיר נהדפת על ידי חיימוב לקרן.

דקה 51

דווקא אחרי דקות טובות של בית"ר, באר שבע מגיעה למצב מצוין: חנן ממן משאיר את וואקמה מול קליימן, אבל השוער לוקח את הכדור שלו עם עצירה גדולה.

דקה 45

בעיטה חופשית אדירה של קלאודמיר ממצב נייח בזווית בלתי אפשרית - צמוד לקו השער וליד דגל הקרן - מרעידה את העמוד של חיימוב. שכטר לא מנצל את ריבאונד ושוער באר שבע מרחיק.

דקה 34

הייסטר משגר בעיטה מ-25 מטרים - הכדור פוגע בשכטר בדרך וחיימוב הודף לקרן.

דקה 31 - 0-1 להפועל באר שבע

באר שבע שולטת במשחק ועולה בצדק ליתרון: מליקסון בועט כדור אדיר מ-20 מטרים שקליימן הודף לקרן. כדור הקרן מגיעה לוואקמה שבפינה הרחוקה, הניגרי מוריד עם הראש למרכז, וחנן ממן בורח להגנה ודוחק מקרוב את ה-0-1 - שערו הרביעי מאז עבר לאלופה.

חנן ממן חוגג שער רביעי במדי באר שבעצילום: ניר קידר

דקה 16

באר שבע מתחילה להשתלט על המשחק, ממן עושה תנועה נהדרת, מקבל את הכדור ממליקסון ובועט מקצה הרחבה כדור שנהדף לקרן על ידי קליימן.

דקה 7

הזדמנות אדירה לבית"ר ורגע מעורר מחלוקת - שני שחקני באר שבע שוכבים פגועים על הרצפה לאחר התנגשות ראש בראש, וארז פפיר לא עוצר את המשחק. ב"ש מאבדת את הכדור ומאפשרת לבית"ר לצאת למתפרצת של ארבעה על שניים, עזרא בועט כדור שנהדף על ידי שחקן הגנה, וקונטה מפציץ את משקוף מול שער חשוף.

הרכבים

הפועל באר שבע:
גיא חיימוב, דור אלו, חאתם עבד אלחמיד, לואי טהא, אורן ביטון, חנן ממן, מרואן קבהא, דן איינבינדר, מאור מליקסון, תומאש פקהארט, טוני וואקמה.

בית"ר ירושלים:
בוריס קליימן, אנטואן קונטה, מיקי סירושטיין, טל כחילה, שון גולדברג, אופיר קריאף, קלאודמיר, מרסל הייסטר (46, סילבסטר), אריק סאבו, איתי שכטר, חן עזרא.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ