אוויר בצמרת: הפועל באר שבע גברה 1-3 על בית"ר ירושלים

אורן ביטון וכוכב הערב ניב זריהן
ניב זריהן (מימין) עם אורן ביטון, הערב בטרנרצילום: ניר קידר
עדכונים

דקה 90

בן שהר היה יכול להשלים צמד, אבל אין לו אוויר והבעיטה שלו אחרי התקפה מתפרצת טובה הולכת גבוה אל היציע האדום.

דקה 85

שון גולדברג מנצל ערבוביה ברחבה של באר שבע אחרי כדור קרן כדי להסתנן פנימה וכמעט מוצא עצמו במצב בעיטה מול חיימוב. ההגנה של האלופה נלחצת לאחור. בית"ר מהמרת על הכל בניסיון לחזור למשחק.

דקה 74

איתי שכטר עולה למגרש. לא ברור מדוע בפיגור של שני שערים השתהו אלי טביב, אלי אוחנה ובני בן זקן בהחלטה הזו. הירושלמים עם שכטר, סילבטר ו-וארן בחוד כעת.

דקה 64

קצב המשחק נרגע. ניב זריהן הוחלף לקול תשואות הקהל על ידי מרואן קבהא, ובבית"ר ירושלים נכנס עידן ורד וקלאודימיר ירד לספסל.

דקה 53 - שער!

וארן מוציא כדור חוץ לתוך הרחבה ולואי טהא מרחיק אותו בידו במקום בגופו. אדלר מקבל איתות מעוזר השופט והפעם הוא מורה בצדק על הנקודה הלבנה. אריק סאבו מחזיר את בית"ר לתמונה עם בעיטה חזקה למרכז השער - 1-3.

אריק סאבו כובשצילום: ניר קידר

דקה 50 - שער!

איזה שער נהדר של ניב זריהן! השני שלו! החלוץ מקבל כדור מממן על מפתן הרחבה מצד ימין, חותך למרכז, מנער את סירושטיין ובועט בשמאל לרשת. קליימן היה צריך לקחת את זה אבל הערב הזה הוא כולו ניב זריהן!

דקה 38 - שער!

בית"ר ירושלים נענשת במתפרצת אדומה! ניב זריהן וחנן ממן מוליכים מתפרצת דרך המרכז כשהאחרון מוצא את הראשון מימין. זריהן נכנס לרחבה, עובר את טל כחילה ומשחרר בעיטה נפלאה בין הרגליים של קליימן - 0-2!

דבוקה אדומה מחבקת את ניב זריהן. משחק נפלא לחלוץצילום: ניר קידר

דקה 37

טיל של אריק סאבו מ-25 מטר טס מעט מעל למשקוף של חיימוב. איזו בעיטה של הסלובקי! דקה לאחר מכן חיימוב הודף בעיטה נוספת של סילבסטר.

דקה 30

ניב זריהן תופס את ההגנה של בית"ר ירושלים שוב עם המכנסיים למטה ומעביר מהמרכז ימינה כדור נפלא לשהר. לחלוץ היו את כל האפשרויות מול קליימן, אך השוער קרא את המהלך וקלט את הכדור שניסה שהר למסור. בית"ר ניצלת מפיגור של שני שערים.

דקה 26

עוד החמצה ענקית לסילבטר! בעיטה מצוינת של חן עזרא מחוץ לרחבה, חיימוב הודף בצורה נוראית והחלוץ הסלובקי עט על הריבאונד אך בועט ליציע!

וארן. הופל ברחבה ולא קיבל שריקהצילום: ניר קידר

דקה 22

אנתוני וארן משתחרר נפלא מאורן ביטון ואז צולל ברחבה אחרי מגע עם חאתם עבד אלחמיד ללא תגובה מצדו של השופט זיו אדלר. ההילוך החוזר מוכיח בוודאות גמורה כי בית"ר ירושלים קופחה וכי וארן הוכשל.

דקה 16

יאקוב סילבסטר נע יפה ומופל על ידי חנן ממן 20 מטרים משערה של באר שבע. קלאודימיר מנסה להקפיץ מעל החומה אבל לא עובר. מיד לאחר מכן שוב סילבסטר, הפעם הוא מוצא את עצמו לבד במרכז הרחבה לכדור גובה, אבל הוא נוגח עם הכתף החוצה. איזו החמצה ענקית לצהובים שחורים!

דקה 3 - שער!

ניב זריהן מקבל כדור תועה ופורץ ממרכז המגרש דרך חמישה שחקני בית"ר, הוא נבלם אך על הריבאונד משתלט בן שהר שבועט היטב וחזק מחוץ לרחבה - 0-1 לאלופה! איזו פתיחה מהממת למשחק!

שהר חוגג, הערבצילום: ניר קידר

דקה 1

חנן ממן בכדור חופשי מכ-22 מטר מסובב כדור יפה שחולף כמטר משמאל לקורה השמאלית של בוריס קליימן. ניסיון יפה.

הרכבים

הפועל באר שבע: גיא חיימוב; בן ביטון, לואי טהא, חאתם עבד אלחמיד, אורן ביטון; חנן ממן, ג'ון אוגו, דן איינבינדר; מאור מליקסון, בן שהר, ניב זריהן.

בית"ר ירושלים: בוריס קליימן; עופר ורטה, מיקי סירושטיין, טל כחילה, שון גולדברג; אריק סאבו, קלאודמיר, אופיר קריאף; אנתוני וארן, יקוב סילבסטר, חן עזרא.

תגובות