רוטשטיינר הוצג כמנהל הטכני של נבחרת ישראל: "הבאתי מאמן מנוסה"

ווילי רוטשטיינר ערך מסיבת עיתונאים ראשונה בתפקיד, לאחר מינוי של אנדי הרצוג האוסטרי כמאמן נבחרת ישראל. "הכדורגל הישראלי צריך מהפכה", אמר, והוסיף כי לדעתו הרצוג מוכן לתפקיד על אף שלא שימש כמאמן ראשי בזירה הבינלאומית בעבר

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אור בוקר
אור בוקר

ווילי רוטשטיינר, מנהלה המקצועי האוסטרי של נבחרת ישראל, ערך אחר הצהריים (חמישי) מסיבת עיתונאים ראשונה בתפקיד, כיממה לאחר מינויו של בן ארצו אנדי הרצוג כמאמנה של נבחרת ישראל.

"הוא היה שחקן אדיר, עם ניסיון גדול כשחקן, ואחד מהמאמנים הכי מנוסים ומוכשרים בעבודה עם נבחרות לאומיות, אני חושב שזו בחירה מצוינת", אמר רוטשטיינר על הרצוג, אך לאחר מכן הוסיף: "נכון, הוא לאימן בזירה הבינלאומית אלא היה עוזר במשך הרבה שנים, אבל הוא מוכן לזה. על סוגיית עוזר המאמן אמר הרצוג: "אנחנו צריכים להוסיף לצוות מאמן ישראלי שמכיר היטב את הכדורגל הישראלי. דיברנו על זה וכמעט סיכמנו את העניין, ונציג את העוזר בשבוע הבא".

אלי אוחנה, שעומד בראש הוועדה המקצועית של ההתאחדות, שבחרה את רוטנשטיינר, דיבר גם הוא במסיבת העיתונאים. "מי שלא מתמנה לפורום המקצועי הזה, ברור שיהיה לו מה להגיד מבחוץ, וזה בסדר גמור", אמר, בתגובה לביקורת שמתח על הוועדה אייל ברקוביץ'. על העובדה שבעבר תמך במאמן ישראלי אמר: "כשהייתי פרשן אמרתי הרבה דברים".

ווילי רוטשטיינר בישראל. "נמנה עוזר מאמן ישראלי שיוצג בשבוע הבא"צילום: התאחדות הכדורגל בישראל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ