אופירה אסייג: מתנצלת על איך שדיברתי. לא ראיתם שהרצח היה על הקיר?

חודש לאחר שהתפרצה בשידור על אשר אלון, בעלי הפועל רעננה שביקר את טביב, אסייג הביעה התנצלות אך הבהירה כי "רציתי שירגיש מה שמרגיש אלי טביב". לאחר מכן המשיכה לתקוף ואמרה: "איך הוא אהב את כל הגל! אף אחד לא ידע מיהו לפני זה"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אופירה אסייג. לא חיכתה לתשובה
אופירה אסייג. לא חיכתה לתשובהצילום: צילום: דניאל אלסט
ספורט הארץ

אחרי שעוררה את זעמה של הרשות השנייה ושל אלפי מאזינים בהתפרצות על אשר אלון, הביעה אופירה אסייג התנצלות בראיון לגל"צ. "אני מתנצלת בפני אשר אלון על איך שדיברתי בשידור", אמרה אסייג, "אם הוא נפגע ממני - אני מצטערת; לא התכוונתי, אחר כך הרגשתי רע - רק רציתי שירגיש מה שמרגיש אלי טביב". אסייג טענה כי דיברה בזעם בשל החשש לאלימות מצד אוהדי בית"ר ירושלים נגד בעלי הקבוצה בזמנו אלי טביב, אלימות שניזונה מהביקורת כלפי טביב, ביקורת אותה השמיע גם אלון. "לשמור על אלי טביב זו לא אג'נדה", אמרה אסייג, לא ראיתם שהרצח היה על הקיר?".

"אני לא לוקחת בחשבון את זה שהוא נפגע, הוא פשוט היה המום", המשיכה אסייג, "ואיך הוא רכב על הגל - הוא היה אצלכם (בתוכנית של ירון דקל ועמית סגל), הוא היה בתוכניות, איך הוא אהב את כל הגל! נתתי לו ליהנות מזה. אף אחד לא ידע מי זה אשר אלון עד הפרשה, ועכשיו כל איש יודע".

לפני כחודש, אסייג ואיל ברקוביץ' העלו לשידור ברדיו תל אביב 102FM את בעלי קבוצת הפועל רעננה, אשר אלון, שהביע ביקורת פומבית נגד התנהלותו של טביב, אז בעלי בית"ר ירושלים. לאחר כשתי דקות של השתלחויות חד צדדיות, ללא מתן אפשרות לאלון לענות, דרשה אופירה להוריד אותו מהקו.

אופירה אסייג תוקפת את אשר אלון

"ממתי אתה מלכלך על אנשים בפומבי, ועוד על קולגות כמו אלי טביב", פתחה אסייג את דבריה בעקבות ביקורת שהשמיע אלון, "בשיא הבלגן שלו אתה מוסיף עוד שמן למדורה. הסגנון שלך הוא קלאסה. איזו קלאסה, איזה סטייל". במהרה הטונים עלו ואסייג צעקה: "אתה לא מתבייש? אתה מסית ואתה 'חממן', תתבייש לך ותעוף מהשידור שלי".

בעקבות כ-60 תלונות שהוגשו לרשות השנייה, הגיב נציב פניות הציבור דוד רגב וטען כי "הריאיון של אופירה אסייג היה אלים ומשפיל, נבחן הטלת סנקציות". במקביל, כזכור, תוכנית הטלוויזיה של אסייג וברקוביץ' הושעתה לשבוע לאחר שברקוביץ התבטא באופן ש"חרג מחופש הביטוי" כנגד חברי הכנסת הערבים.

כתבות מומלצות

גרירת המסעדה, בשבוע שעבר. בלטה בקו הרקיע של נמל אברדין מאז 1976

המסעדה הצפה שהיתה מסמלי הונג קונג טבעה, ועבור התושבים זה סימן

דוד דודי אמסלם

ישיבת סיעות בכנסת ישראל 
לאחר אישור התקציב 
לשנת 2021 
2022
סיעת ליכוד בנימין נתניהו 
סיעת 
ישיבה
ישיבות
כנסת
ירושלים
י-ם
סיעה

"כשאמרתי שנשבור להם את העצמות התכוונתי שיכאב מאוד"

שר החוץ האיראני חוסיין אמיר־עבדולליהאן ועמיתו הרוסי סרגיי לברוב בטהראן, אתמול. איראן מוטרדת לא רק מישראל, אלא גם מהמחאה נגד הממשלה

זרועותיו של התמנון האיראני חשובות יותר מראשו

פרארי קופצת

נהגים בפורמולה 1 חוששים ש"יזדקקו למקל הליכה בגיל 30"

המאחז מצפה דני, אתמול. חיבור מאחזים לחשמל היה לציפור הנפש של ח"כ ניר אורבך

מהבנייה ועד הכספים החדשים למתנחלים: השנה של הממשלה מעבר לקו הירוק

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ