רשמית: שינו זוארץ הוא יו"ר ההתאחדות לכדורגל

ארבעה חודשים לאחר שמינויו נפסל בשל הזיקה למכבי פתח תקוה והפועל מרמורק, נבחר זוארץ פה אחד לתפקיד יו"ר ההתאחדות במקום עופר עיני. בין מטרותיו: שיפור מצב הנוער בארץ

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שינו זוארץ
שינו זוארץ. "אתן מעצמי וממרצי כדי שהכדורגל הישראלי יתפתח"צילום: זאב שטרן
אור בוקר
אור בוקר

השינוי המשמעותי בכדורגל הישראלי קיבל היום (חמישי) חותמת רשמית עם היבחרו של שינו זוארץ ליו"ר ההתאחדות לכדורגל. ארבעה חודשים לאחר שמינויו נפסל בעקבות הזיקה למכבי פתח תקוה והפועל מרמורק, סעיף שבוטל בסופו של דבר, הוכתר זוארץ ליו"ר במקומו של עופר עיני בבחירות שנערכו בבית התרבות בקיבוץ שפיים.

זוארץ מתכנן מספר שינויים בולטים במהלך כהונתו, בראש ובראשונה שיפור ושדרוג מחלקות הנוער, תחום בו פעל רבות גם כיו"ר מכבי פתח תקוה. במסגרת זו צפויה תמיכה נרחבת במחלקות ברחבי הארץ, במטרה להגדיל את מספר השחקנים הפעילים, לטפח ולממן מאמנים צעירים - שכיום מדריכים קבוצות ילדים ונוער כעבודה שנייה - ולבנות מאות מגרשים חדשים ברחבי הארץ. ברמת הנבחרות, המגמה היא שהמנהל הטכני וילי רוטנשטיינר יתמקד בעיקר בקידום ושיפור הנבחרות הצעירות, וכן לשדרג את בית הנבחרות בשפיים.

"אני רוצה להודות לכולם על ההזדמנות שניתנה לי. זה אתגר אדיר וזכות גדולה", אמר היו"ר הטרי, שמינויו אושר פה אחד על ידי הנהלת ההתאחדות. "בעזרתכם נצליח ונעשה את הכדורגל הישראלי טוב יותר ללא גזענות, ללא אלימות ועם תרבות טובה. אני רוצה להודות להנהלה הקודמת ולעופר עיני על העבודה הטובה שעשו. אני רוצה לברך אתכם, חברי הנהלה חדשים, אני נרגש ומצפה שתעזרו לי לקדם את הכדורגל הישראלי. ביום ראשון אתייצב בהתאחדות לכדורגל לעבוד, ואתן מעצמי וממרצי כדי שהכדורגל הישראלי יתפתח".

יו"ר מינהלת הליגות לכדורגל, ארז כלפון, התייחס למינוי: "אני מברך על הבחירה בשינו זוארץ כיו"ר ההתאחדות לכדורגל. בהכירי אותו אני משוכנע כי הוא אדם ראוי וכי תהיה לו תרומה חשובה לשיפור הכדורגל הישראלי. להתאחדות לכדורגל יש אתגרים רבים: נבחרות ישראל, ילדים ונוער, כדורגל נשים ותשתיות למגרשי אימון. אני בטוח ששינו ידאג לקדם נושאים חשובים אלו".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ