מכבי חיפה השיקה "מינוי שבת": תחזיר כסף לאוהדים על משחקים שיתקיימו בשבת

המינוי החדש יבטיח כי בכל משחק בית שיתקיים במהלך יום שבת - חצי שעה לפני כניסת השבת וחצי שעה אחרי יציאתה - תחזיר הקבוצה לאוהדים נקודות שוות כסף. חיפה מינתה את לואיס ויסנטה מתיאו למנהל המקצועי של מחלקת הנוער

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אוהדי מכבי חיפה
אוהדי מכבי חיפה. מתקרבים למסורתצילום: שרון בוקוב
אור בוקר
אור בוקר

מהלך מעניין של מכבי חיפה: הקבוצה הודיעה היום (שלישי) על השקת "מינוי שבת" למשחקי הבית של הקבוצה, בעקבות בקשות רבות של ציבור שומרי השבת. רכישת המינוי, ראשון מסוגו בישראל, תבטיח לבעל המנוי כי בכל משחק בית אשר יתקיים בשבת, יקבל בעל המינוי החזר נקודות שוות כסף בשווי %5 מערך המנוי.

הקבוצה מגדירה "משחק אשר מתקיים במהלך השבת" כמשחק בית אשר יתקיים החל מחצי שעה לפני כניסת השבת ועד חצי שעה לאחר יציאת השבת, ע"פ זמני כניסת ויציאת השבת באזור חיפה. אוהד שלא קנה מעינוי לעונה הקרובה, לא זכאי להירשם כמנוי שבת.

מתיאו ינהל מקצועית את הנוער

חיפה הודיעה היום על מינויו של לואיס ויסנטה מתיאו הספרדי למנהל המקצועי החדש של מחלקת הנוער במועדון. מתיאו סיכם בחיפה לעונה אחת עם אופציה להארכת חוזהו באמצעות סוכנו, עו"ד שחר גרינברג. לאחר הסיכום החל מתיאו במרתון פגישות לבניית תוכנית עבודה לעונות הקרובות, זאת כחלק מהאסטרטגיה של המועדון.

לואיס ויסנטה מתיאו. צילום: האתר הרשמי של מכב�

ויסנטה מתיאו (34) עבד במשך שש שנים במחלקת הנוער של ולנסיה הספרדית ושימש כמנהל המקצועי שלה ממארס 2017 ועד ינואר השנה. לפני כן שימש במספר תפקידים נוספים, בהם ריכוז הפעילות הספורטיבית של מחלקת הנוער במועדון הספרדי ובניית מערך מקצועי באקדמיה.

כזכור, טרם הסיכום עם מתיאו הציע יעקב שחר את תפקיד המנהל המקצועי לשחקן העבר של הקבוצה, אייל ברקוביץ', אך השניים לא הגיעו להבנות ומועמדותו ירדה מסדר היום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ