תיעוד: חשודים המזוהים כאוהדי הפועל תל אביב רוגמים חנות באבנים

על פי תמונות וסרטונים שמופצים בשעות האחרונות, נראית קבוצה של אוהדי הפועל שמיידה לעבר חנות Yellow בתל אביב אבנים ובקבוקים רבים, כנראה משום המצאותם של אוהדי מכבי תל אביב בתוכה. נזק רב נגרם לתחנה

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום מסך
צילום: צילום מסך
בר פלג
בר פלג

משחק הדרבי שנערך אמש (שני) בין מכבי והפועל תל אביב, גרר אירועי אלימות מחוץ למגרש הכדורגל. על פי תמונות וסרטונים שמופצים בשעות האחרונות, נראית קבוצה של אוהדי הפועל שתוקפת חנות Yellow בתל אביב בסמוך לאיצטדיון בלומפילד, ככל הנראה כי הסתתרו בה אוהדי מכבי תל אביב אחרי שספגו מכות ונמלטו לחנות. נכון לשלב זה, לא התקבלה כל תלונה במשטרה ולא ידוע על פצועים.

בתיעוד נראים אוהדים רבים של הפועל תל אביב מיידים אבנים לעבר אוהדים אחרים ששהו באזור תחנת הדלק ובתמונה אחרת שמסתובבת ברשת נראה אדם על הרצפה וסביבו אוהדי הפועל רבים.

גורמים במשטרה העריכו כי מדובר בתמונות הלקוחות מקטטה שפרצה בין מחנות האוהדים לאחר המשחק וכי לתחנת הדלק נגרם נזק רב. נכון לשלב זה, טרם נעצרו חשודים באירוע ובמשטרה ינסו לאתר אותם בימים הקרובים, בין היתר תוך שימוש בסרטונים, בתמונות ובמצלמות האבטחה באזור.

ממשטרת ישראל נמסר:
"אנו רואים בחומרה כל גילוי אלימות באשר הוא, ובפרט אלימות פיזית וגרימת נזק לרכוש על רקע אירועי ספורט. בעקבות האירוע האלים, פתחה המשטרה בחקירה במהלכה יבוצעו כל הפעולות הנדרשות במטרה למצות את הדין עם המעורבים".

בסיום המשחק אמש ובטרם פרסום הסרטונים והתמונות, משטרת ישראל דיווחה כי למעט מספר אירועים מקומיים של הפרות סדר מצד אוהדים במהלך וטרם המשחק שחייבו את התערבות המשטרה, לא נרשמו אירועים חריגים.

אוהד אחד עוכב על ידי המשטרה בגין השלכת חפצים לעבר יציע האוהדים, הוא שוחרר עם הרחקה ממגרשי הכדורגל והוטלה עליו חובת התייצבות בתחנת המשטרה טרם כל משחק. אוהד נוסף עוכב בגין תקיפת מאבטח. החשוד נחקר ושוחרר למעצר בית והתייצבות בבית המשפט לצורך הגשת בקשה להרחקה ממגרשי הכדורגל למשך חצי שנה עם חובת התייצבות בתחנת משטרה. קטין עוכב לחקירה במהלך המשחק בגין הפרת הסדר ונסיון תקיפה, בסיומה שוחרר בערבות של הוריו והרחקה ממגרשי הכדורגל.

כזכור, לפני כחצי שנה נפצע אוהד בית"ר ירושלים על ידי חבורת אוהדי הפועל תל אביב אחרי שצעק לעברם "יאללה בית"ר", הוא פונה במצב קשה ומאז טופל ושוחרר. כל החשודים שנעצרו שוחררו ולא הוגש כל כתב אישום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ