בעקבות התקנות החדשות: האימונים הקבוצתיים הופסקו לחלוטין

בשל התפשטות וירוס הקורונה וההוראות העדכניות, מנהלת הליגות בכדורגל הודיעה על איסור גורף לקיים אימונים. הזרים של נס ציונה ישובו לארצם

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שחקני בית"ר ירושלים מתאמנים. לא עוד
שחקני בית"ר ירושלים מתאמנים. לא עודצילום: אורן בן חקון
אור בוקר
אור בוקר

מנהלת הליגות בכדורגל הודיעה היום (שישי) כי בשל המשך התפשטות נגיף הקורונה - ועם כניסתן של התקנות החדשות לתוקף - יחול איסור גורף על קיום אימונים קבוצתיים, שיופסקו לחלוטין. האיסור ייכנס לתוקף מרגע פרסום הצו, מה שצפוי בהמשך היום לאחר ישיבת הממשלה, ועד למועד שייקבע לסיומו ככל שלא יוארך. כזכור, בימים האחרונים הודיעו לא מעט קבוצות על יציאה לחל"ת, בעוד אחרות הגיעו להבנות על קיצוץ בשכר של עובדי המועדון.

"צו השעה מחייב את הקבוצות להפסיק את האימונים המאורגנים כפי שבוצעו עד עכשיו במתכונת בסיסית", אמר יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, "אני בטוח כי כעת כל קבוצה תדע לתת לשחקניה הנחיות לשמירה על הכושר הגופני לתקופה זו באופן שיקל על כולם חזרה לפעילות כשיתאפשר. אנו נמשיך לעקוב אחר ההתפתחויות ואני מבטיח לאוהדים שנעשה ככל שביכולתנו על מנת שהליגות יגיעו לסיומן, גם אם זה יהיה במועד מאוחר יחסית, בהתאם להוראות משרד הבריאות".

בעקבות ההנחיות החדשות, הודיעה סקציה נס ציונה כי תאפשר לשחקניה הזרים לשוב לארצותיהם על מנת לשהות בחיק משפחותיהם. סביאן לילאי ויחמיר היקה ישובו הלילה לאלבניה, דריס וייטנס ומשפחתו לבלגיה וסקו טורה לגמביה. "כמועדון, אנו מחויבים לשמור על שלום השחקנים, ומבינים את הצורך להיות בחיק המשפחה בעת הזו", נמסר מהקבוצה, "אנו מכבדים את החלטתם בתקווה כי המצב ישוב לקדמותו במהרה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ