משה חוגג, בעלי בית"ר ירושלים, נדבק בקורונה. בית"ר: "מרגיש טוב"

חוגג שהה שמונה ימים בבידוד לאחר שפגש חבר שנדבק בנגיף, ואובחן כחולה גם הוא. על פי בית"ר ירושלים, הוא לא פיתח תסמינים של המחלה. צמרת המועדון הוכנסה לבידוד, כולל יו"ר המועדון אלי אוחנה

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משה חוגג
משה חוגגצילום: אורן בן חקון
אור בוקר
אור בוקר

נפגע ראשון ממחלת הקורונה בכדורגל הישראלי - בית״ר ירושלים הודיעה היום (שבת) כי בעלי הקבוצה, משה חוגג, אובחן כחולה בנגיף הקורונה. חוגג שהה בבידוד במשך שמונה ימים, בעקבות פגישה עם חבר שאובחן כחולה בנגיף. על פי הודעת המועדון, חוגג חש בטוב ולא פיתח תסמינים של המחלה.

"בשלב זה יישאר חוגג בביתו, וכולנו מאחלים לו החלמה מהירה", נמסר מבית"ר. עוד נמסר כי "בעקבות האבחנה נכנסו יו״ר המועדון, אלי אוחנה, המנכ״ל מוני ברוש וסמנכ״ל הכספים חיים נבון לבידוד לאחר שנפגשו עם חוגג לפני כניסתו לבידוד. אוחנה נמצא בבידוד עם משפחתו כבר כמעט שבוע מטעמי זהירות", נכתב.

בתחילתו של המשבר, ביקש חוגג לשים את המגפה "בפרופורציה": "הבהלה שנוצרת גורמת לנזקים אדירים שיעלו גם בחיי אדם, בבריאות וכמובן פגיעה כלכלית עצומה למדינה ולהמון עסקים קטנים וגדולים". כמה ימים מאוחר יותר כבר כתב: "אין ספק שזהו שיעור בצניעות עבורנו בני האדם".

כזכור, עם תחילת המשבר, היה חוגג בין הבודדים שהחליט שלא להוציא את הקבוצה לחל"ת אלא הודיע על קיצוץ של 20% בשכר השחקנים. במקביל, בוצע קיצוץ רוחבי של 20% בכל המשכורות של עובדי המועדון - הנהלה, צוות האימון והמנהלה. בנוסף, כל עובדי מחלקת הנוער הוצאו לחל"ת.

״אנחנו נוקטים בכל הצעדים על מנת שהמועדון ימשיך ויתפקד בתקופה הקרובה, והבחירה לקצץ היתה עדיפה מאשר הוצאת כל המועדון לחל״ת", אמר אז חוגג, "כולנו נצטרך להיות חזקים ולנסות להתמודד עם המשבר הגדול, אבל בינתיים כולם חייבים להתגייס למען המועדון והמשך הפעילות השוטפת״. כעת לא ברורות ההשלכות על המועדון כולו ונראה כי דרכי ההתמודדות של בית"ר עם המשבר ייבחנו מחדש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ