שחקני באר שבע תוקפים את ההנהלה: "אף קבוצה בעולם לא ביצעה מהלך כזה"

השחקני מתרעמים על רצון הנהלת המועדון לקצץ משכרם גם בעונה הבאה, וביקשו להיפגש לקיים פגישה בעניין, אך נדחו. "זה לא מתקבל על הדעת, ולא יכול להתנהל במעמד צד אחד. אנו מצפים לשינוי בגישה"

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שחקני הפועל באר שבע. "מבינים את המצב ומוכנים לקיצוץ, אך מבקשים לקיים פגישה בעניין"
שחקני הפועל באר שבע. "מבינים את המצב ומוכנים לקיצוץ, אך מבקשים לקיים פגישה בעניין"צילום: ניר קידר
אור בוקר
אור בוקר

מחריף המאבק בין שחקני הפועל באר שבע להנהלה, על רקע דרישתה של הבעלים, אלונה ברקת, לקיצוץ של 30% עד תום העונה, ובנוסף בעונה הבאה.

בהודעה שפרסמו היום (שישי) השחקנים נכתב, בין השאר, כי "נציגות שחקני הקבוצה קיבלה הודעה שיקוצצו 30 אחוז מהשכר עד לסוף העונה הבאה (כמעט שנה וחצי). לא הצעה, אלא הודעה. לא ידוע על שום קבוצה בעולם שעשתה מהלך כזה, לגבי כל העונה הבאה. השחקנים הבהירו מיד שהם מבינים את חומרת המצב, ושהם מוכנים לקיצוץ משמעותי, מה גם שהם רוצים ומרגישים חובה לעזור למועדון שלהם".

עוד הוסיפו השחקנים, כי נעשתה פנייה למועדון בבקשה להיפגש (פיזית או וירטואלית) ולשוחח על ההצעה. בתגובה, נציגות השחקנים קיבלה הודעה שלא ידברו עם השחקנים, לא עם עורך הדין שלהם ושלא מוכנים בכלל לשמוע אותם.

"עם כל הכבוד, זה לא מתקבל על הדעת", סיכמו השחקנים. "דברים מהסוג הזה לא יכולים להתנהל במעמד צד אחד, ואנחנו מקווים לשינוי בגישה" . יש לציין כי ביום ראשון אמורים השחקנים לתת תשובה סופית באשר לתכנית שרקמה ברקת, שעלולה מצדה לנקוט צעדים חריפים במקרה שדרישותיה לא ייענו.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ