אוהדי בית"ר ירושלים יסייעו לקשישים להסתגל לשגרת משבר הקורונה

ביוזמת הקבוצה, האוהדים ילמדו בהתנדבות קשישים כיצד לתקשר באמצעי המדיה השונים תחת הסגר. "ממשיכים להשתמש בעוצמות של המועדון על מנת לתרום ולעזור לקהילה", אמר משה חוגג

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אוהדי בית"ר ירושלים. יסייעו לקשישים להסתגל לשגרת משבר הקורונה
אוהדי בית"ר ירושלים. יסייעו לקשישים להסתגל לשגרת משבר הקורונהצילום: שרון בוקוב
אור בוקר
אור בוקר

בית"ר ירושלים נרתמת לסיוע קהילתי בימי הסגר. בשיתוף המשרד לשיוויון חברתי, "אשל" השייכת לעמותת הג'וינט ועיריית ירושלים, השיקו היום (שני) במועדון את פרויקט "ואהדת פני זקן". במסגרת הפרויקט רתמו במועדון את האוהדים כדי לעזור בימים קשים אלה לבני הגיל השלישי, הנמצאים כידוע בסיכון רב יותר.

התוכנית הותאמה למשבר הקורונה ובשלב הראשון תכלול עזרה דיגיטלית בכל אמצעי התיקשור העומדים לרשותם של האוכלוסיה המבוגרת, זאת על מנת ללמד אותם להסתגל לשגרה החדשה שכפתה עליהם משבר הקורונה. במסגרת זו מתנדבים ילמדו את הקשישים שימוש בוואטסאפ, שיתופי תמונות וכל דבר שיחפצו לעשות במדיות השונות. בהתאם להנחיות משרד הבריאות, יש לציין כי כל הפעילות ההתנדבותית תיעשה מהבית.

"זהו אחד הפרויקטים המעניינים והמועילים ביותר שאנו מוציאים לפועל", אמר משה חוגג, "פרויקט שמתחבר למסר המרכזי שמלווה אותנו לאורך כל השנה - 'ואהבת לרעך כמוך'. לכל אוהד עם ידע בסיסי יש אפשרות לעזור כאן ולגרום לאושר לקשישים בעזרת פעולות פשוטות שעשויות אף להציל חיים. מאז פרוץ המשבר אנחנו משתדלים לעזור לאוכלוסיות שונות ברחבי הארץ ואני שמח שאנחנו ממשיכים להשתמש בעוצמות של המועדון על מנת לתרום ולעזור לקהילה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ