"חטפנו השפלות וקללות": שחקני באר שבע הסכימו לקצץ את שכרם ב-50%

אחרי עזיבת אלונה ברקת, השחקנים נפגשו עם הנאמן, עו"ד יצחק יונגר, וסיכמו על מתווה קיצוץ עד סיום העונה. "ביקשנו לדון בהצעת ברקת ונענינו בסירוב", אמרו בסיום הפגישה

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רמזי ספורי. שחקני באר שבע הסכימו לקצץ בשכרם עד סיום העונה
רמזי ספורי. שחקני באר שבע הסכימו לקצץ בשכרם עד סיום העונהצילום: אילן אסייג
אור בוקר
אור בוקר

התפתחות בהפועל באר שבע לאחר עזיבתה של הבעלים אלונה ברקת. הנאמן, עו"ד יצחק יונגר, ניפגש היום (שני) עם הצוות הניהולי של הקבוצה ולמד את הנתונים המרכזיים הנוגעים לעונה הנוכחית ולעונה הבאה. אחר הצהריים, נפגש עו"ד יונגר במשרדו עם נציגות השחקנים והציג להם את מצב הדברים. לאור הקפאת המשחקים, כאשר בשלב זה לא ניתן להעריך מתי יחודשו המשחקים העונה אם בכלל, וכן את הירידה הצפויה בהכנסות בעונה הנוכחית.

מתוך מטרה להבטיח את המשך הפעילות בעונת המשחקים הבאה, בתקציב מופחת, עו"ד יונגר הציע לשחקנים להסכים להפחתה בשכרם בעונה הנוכחית ב-50% ולא, הודיע כי ייאלץ להוציא אותם לחל"ת. בתום פגישה ארוכה, השחקנים קיבלו את המתווה שהוצע על ידי עו"ד יונגר לפיו יופחת שכרם החל מה-15 במארס ועד לסיום העונה ב-50%.

אחרי הפגישה, כמה מהשחקנים הבכירים של הקבוצה פרסמו הודעה זהה בעמודי האינסטגרם שלהם. "אמרנו שברגע שידברו איתנו ושיקשיבו למה שיש לנו להגיד, בכבוד הראוי, נגיע להסכמה בקלות. כך בדיוק קרה", נכתב, "ביום רביעי בעלי המועדון ביקשה מאיתנו קיצוץ רוחבי של 30 אחוז עד סוף העונה הבאה. לאחר שביקשנו לדון בהצעה ולהבין אותה, נתקלנו בסירוב ואחרי זה חטפנו השמצות, בוז, השפלות, קללות ובעיקר הרבה שקרים בתקשורת ומהציבור. היום נפגשנו עם עו"ד יונגר, בתום פגישה נעימה ומכבדת הגענו בקלות להסכם רוחבי, שאותו אנחנו הצענו. "לשמחתנו עו"ד יונגר הסכים לכך ואנחנו שמחים ומאושרים לעזור למועדון ובעקר שהאמת יצאה לאור ושהדברים הסתדרו לשביעות רצון כולם. אנחנו גרים ושמחים על הססיכום שהושג. חזרנו ואמרנו שהמועדון, הבעלים והקהל יקרים לנו - היום הוכחנו את זה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ