שחקני הפועל תל אביב הסכימו לקיצוץ של 50% משכרם עד חודש יוני

הנהלת המועדון הודיעה כי השחקנים קיבלו את מתווה הקבוצה. "בעידן שחלק מהבעלים ממהרים לנטוש את הספינה, בהפועל תל אביב זה לא קורה", עקצו במועדון את באר שבע. בהפועל חיפה, יואב כץ מינה נאמן להמשך הדיונים מול השחקנים

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שחקני הפועל תל אביב מודים לקהל. "מאמינים שהליגה תחזור ביוני"
שחקני הפועל תל אביב מודים לקהל. "מאמינים שהליגה תחזור ביוני"צילום: שרון בוקוב
אור בוקר
אור בוקר

לאחר לא מעט עליות ומורדות שכללו פיצוץ במהלך המו"מ, הגיעה היום (שלישי) הנהלת הפועל תל אביב להסכם מול השחקנים על קיצוץ בשל משבר הקורונה. על על רקע עזיבתה של אלונה ברקת את הפועל באר שבע לאחר סכסוך עם שחקני הקבוצה, קיבלו שחקני הפועל תל אביב את מתווה ההנהלה לפיו יקוצץ שכרם בשלושת החודשים הקרובים ב-50% ברוטו.

במידה שהליגה תחודש העונה ותאושר כניסת קהל למשחקים, יקבלו השחקנים בחזרה את ההפרש שקוצץ. "בעידן שחלק מהבעלים ממהרים לנטוש את הספינה, בהפועל תל אביב זה לא קורה, ובסופו של דבר הצלחנו לשמור על הקבוצה", אמר גורם במועדון, תוך עקיצה לבאר שבע, "מעבר לזה, אנחנו מאמינים שהליגה תחזור בחודש יוני, עם או בלי קהל".

חוסר ההסכמות בין שחקני הפועל חיפה לבעלים יואב כץ על גובה הקיצוץ בשל משבר הקורונה, הוביל את האחרון למנות היום נאמן, רו"ח אלעד מאירי, שיהיה אחראי על הניהול השוטף ובכלל זה ינהל את המו"מ מול השחקנים. במועדון הסבירו את המהלך בשל מחסור בזמן עקב טיפול הבעלים בעסקיו בארה"ב.

מהמועדון נמסר כי "יואב כץ הודיע כי בשל התפשטות נגיף הקורונה, המשבר הכלכלי בארצות הברית והזמן הרב אותו הוא נאלץ להקדיש בטיפול בעסקיו, בכוונתו להעביר את הניהול השוטף של הקבוצה לידיו של נאמן, רו"ח אלעד מאירי, שינהל את הקבוצה בשיתוף פעולה עם מנכ"ל המועדון, אורן שטרלינג".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ