סוער בנגב: שחקני הפועל באר שבע הוצאו לחופשה ללא תשלום

עזיבת אלונה ברקת ממשיכה לערער את היציבות בבאר שבע. נאמן המועדון, עו"ד יצחק יונגר, הודיע לשחקני הקבוצה על חל"ת גורף לאחר פיצוץ במשא ומתן

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שחקני הפועל באר שבע, העונה
שחקני הפועל באר שבע, העונהצילום: ניר קידר
אור בוקר
אור בוקר

אין רגע דל בהפועל באר שבע. לאחר שנראה היה כי הנאמן, עו"ד יצחק יונגר, הגיע עם השחקנים להבנות על קיצוץ שכרם ב-50% עד תום העונה הנוכחית, חלה תפנית חדה והיום (רביעי) הודיע הנאמן לעו"ד רועי רוזן, המייצג את השחקנים, כי החליט להוציא אותם לחל"ת. הסיבה: הסיכום מול עו"ד יונגר התייחס לחודשים מארס, אפריל ומאי. משהתברר כי חודש יוני נכלל גם הוא בעונת 2019/2020, טוען הנאמן כי השחקנים חזרו בהם מהסיכום.

במכתב ששיגר עו"ד יונגר לעו"ד רוזן נכתב בין השאר: "על אף שבפגישה ביני לבין השחקנים, בהשתתפותך, הוסכם כי בשלב זה "לא דנים בעונה הנוכחית", אך ההפחתה תחול עד סיום העונה הנוכחית, וסוכם על מתווה לפיו יופחת שכר השחקנים החל מה-15 במארס ועד לסיום העונה ב-50%, חזרו בהם השחקנים מהסיכום וסירבו להחיל את ההפחתה על שכר חודש יוני 2020, אשר נכלל לגבי חלק מהשחקנים בעונת 2019/2020 (בהתאם לחוזים המופקדים ברשות לבקרת תקציבים). במצב דברים זה כל השחקנים מצויים בחופשה ללא תשלום החל מיום 18/3/2020".

עוד הוסיף הנאמן כי יש להפנות את תשומת ליבם של השחקנים, לכך שלמיטב ידיעתו, יש באפשרותם להירשם עדיין במהלך היום לצורך קבלת זכויותיהם בהתאם לדין, רטרואקטיבית לגבי חודש מארס.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ