בהתאחדות מכחישים שיבקשו מאנדי הרצוג לעבוד בהתנדבות עד לפלייאוף

הוועדה המקצועית קיימה ישיבה וירטואלית בה דנו בעתיד מאמן הנבחרת. ווילי רוטנשטיינר, שהביע נכונות לקיצוץ בשכרו, רוצה למנות מאמן קבוע ויבחן את המשך העסקתו של הרצוג

עירד צפריר - צרובה
עירד צפריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רוטנשטיינר והרצוג. המאמן ימשיך לקדנציה נוספת?
רוטנשטיינר והרצוג. המאמן ימשיך לקדנציה נוספת?צילום: ניר קידר
עירד צפריר - צרובה
עירד צפריר

חברי הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל קיימו הבוקר (שלישי) שיחת זום, בה דנו בין היתר בעתידו של מאמן הנבחרת אנדי הרצוג. המנהל הטכני, ווילי רוטנשטיינר, שהיה נוכח בפגישה הסביר כי לא יהיה נכון להפריד בין משחקי הפלייאוף מול סקוטלנד ומול סרביה/נורבגיה לבין ליגת האומות, בה תשחק הנבחרת בדרג ב' וצפויים להסתיים עד סוף חודש נובמבר. המשמעות היא שרוטנשטיינר רוצה שמאמן הנבחרת שינהל את משחק הפלייאוף יהיה המאמן שיפתח גם את הקמפיין הבא, ולאחר החג הוא יקיים שיחה עם הרצוג על מנת לבחון את המשך העסקתו.

גורם בהתאחדות לכדורגל הכחיש כי הרצוג יתבקש לעבוד בהתנדבות עד המשחק מול סקוטלנד שנדחה כזכור לאחד המועדים בחודשים ספטמבר-נובמבר. ההערכה היא שסיכוייו של הרצוג, אשר חוזהו הסתיים, להמשיך בתפקידו אינם גבוהים, מה גם שבהתאחדות מתכוונים לקצץ משמעותית את שכר המאמן הלאומי מ-91 אלף שקלים לחודש לכ-45 אלף שקלים. רוטנשטיינר אשר התבקש אף הוא לקצץ בשכרו הביע נכונות לעשות זאת לאור משבר הקורונה וכוונת ההתאחדות לחתוך בחוזים הגבוהים של בעלי תפקידים ובפרויקטים לפיתוח ענף הכדורגל אשר תוכננו בהמלצתו של רוטנשטיינר.

בישיבת הווידאו שנערכה היום לקחו חלק שינו זוארץ, אלי אוחנה, דרור קשטן, מורן מאירי, דודו אוואט, שרון ניסנוב, שמעון מימון, מנכ"ל ההתאחדות רתם קמר ומנהל אגף הנבחרות גיא פורטניאגין. החברים דנו גם בדרכים לשמר פעילויות מסוימות, בהן קורסים למאמנים ונבחרות שונות אשר נדחו כתוצאה מהמצב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ