בית"ר ירושלים חוזרת לאימונים. משה חוגג מבקש מהמדינה סיוע לענפי הספורט

הקבוצה החליטה על חזרה לאימונים בכפוף להנחיות משרד הבריאות. בעלי בית"ר ירושלים טען כי "יש להקים ועדה לטיפול בספורט הישראלי בתקופת המשבר". הקבוצה תחזור לאימונים. בטורקיה מעוניינים באנטואן קונטה

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משה חוגג. מבקש את התערבותה של המדינה
משה חוגג. מבקש את התערבותה של המדינהצילום: אורן בן חקון
אור בוקר
אור בוקר

סנונית ראשונה וזהירה בכל הנוגע לחזרה לאימונים. תחת המגבלות שהשית משרד הבריאות, צפויה לחזור מחר (שני) בית"ר ירושלים להתאמן במסגרת מצומצמת.

מהמועדון נמסר כי האימונים יועברו בשני מוקדים: מאמן הקבוצה רוני לוי ומאמן הכושר טלמו דה אנדרס, יאמנו את השחקנים בבית וגן, כשהמנהל המקצועי יוסי בניון ועוזר המאמן, חיים שאבו, יאמנו את השחקנים במרכז הארץ.

השחקנים חולקו לזוגות קבועים, יגיעו למתחם שקרוב למקום מגוריהם ויתאמנו ללא מגע ביניהם. כמו כן, קיבלו השחקנים הוראה להגיע לבושים מהבית ובסיום האימון יחזרו היישר לביתם. "אנו רואים חשיבות רבה להחזרת השחקנים לאימונים על הדשא ולפי כל ההנחיות ומייחלים לימים טובים יותר בקרוב", סיכמו במועדון.

מוקדם יותר, הגיב בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג בחריפות לדבריו של פרופ' איתמר גרוטו, לפיהם לא ייתכן ולא תתקיים פעילות ספורטיבית בחצי שנה הקרובה.

"אני קורא לראש הממשלה ולשרת הספורט להקים ועדה לטיפול בספורט הישראלי בתקופת משבר כל כך חמורה", אמר חוגג. "יש כאן ענפים שלא ישרדו אם המדינה לא תבין את ההשלכות. כדורגל זה לא רק שחקנים, אלא גם עובדים מסביב, ספקים ואלפי אנשים שמתפרנסים במישרין או בעקיפין מהענף. הספורט הישראלי הוא אחד מהאלמנטים החשובים שיש גם לקהל האוהדים וגם לדור הצעיר שגדל ומתחנך בקבוצות הספורט ובענפים השונים".

בתוך כך, בטורקיה דווח כי דניזליספור מהליגה הראשונה מעוניינת בשחקן הצרפתי של בית"ר ירושלים, אנטואן קונטה. על פי הדיווח, הקבוצה הטורקית יצרה קשר עם נציגי השחקן לתחילת מו"מ והעריכה את העסקה בכ-1.2 מיליון דולר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ