השרה מירי רגב מציעה: סיום עונות הכדורגל והכדורסל בטורניר באילת

בחדשות 12 דווח כי שרת התרבות והספורט מציעה לקיים טורניר בתנאי בידוד באילת, מה שיסייע לכלכלה הסובלת בעיר ומכיוון שזהו מוקד בו התפרצות הקורונה היתה מוגבלת מאוד

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רגב. "ברגע שתתגבש חלופה תצא הודעה מסודרת"
רגב. "ברגע שתתגבש חלופה תצא הודעה מסודרת"צילום: תומר אפלבאום
איתמר קציר
איתמר קציר

שרת התרבות והספורט מירי רגב מציעה לסיים את ליגות הכדורגל והכדורסל הבכירות בישראל בטורניר בתנאי בידוד באילת - כך דווח הערב בחדשות 12. במשרד הספורט אישרו כי אחת מהאופציות שנשקלות לסיום העונה היא קיום הטורניר באילת - אך נבחנות אפשרויות נוספות. הדברים יובאו בקרוב לאישור משרד הבריאות, אך המנכ"ל משה בר סימנטוב והמשנה למנכ"ל פרופ' איתמר גרוטו - שאמר כי לדעתו הספורט התחרותי בישראל לא יחזור בחצי השנה הקרובה - יתקשו לקבל את ההצעה.

האופציה של אילת קורצת למשרד הספורט משום שהמועצה לביטחון לאומי (מל"ל) סימנה את העיר כמוקד שבו התפרצות הקורונה היתה מוגבלת מאוד, ומשום שהעירייה תומכת במהלך. אילת נפגעה קשות בעקבות הפסקת התיירות, ולכן קיום הטורניר, הכולל השכרת מלונות, מגרשים וציוד, יכול לסייע לה. מנגד, באילת יש רק אולם כדורסל אחד המאושר ברמת ליגת על, ואין מגרש כדורגל ברמה זו. בכל אופן, הכדור נמצא בידיים של המינהלות - הן יחליטו כיצד הן שואפות לסיים את העונה, ובכל אופן במשרד הבריאות יצטרכו לאשר את המהלך.

מטעמה של מירי רגב נמסר בתגובה על הפרסום: "בהמשך לתדרוך העיתונאים שנערך אמש במהלכו הציגה השרה רגב את האפשרויות לבחון קיום טורניר שיביא להכרעת הליגות, נבדקות מספר חלופות ובהן גם העיר אילת. ברגע שתתגבש חלופה רלוונטית שתאושר עם משרד הבריאות, תצא הודעה מסודרת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ