איתי בן זאב, מנכ"ל נותנת החסות של הליגה, מונה במקביל ליו"ר הפועל באר שבע

בן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך ונותנת החסות של ליגת העל, יישא בתפקיד בהתנדבות ובמשך שנה אחת, לבקשתו. במינהלת הגיבו: "לא יישב בדירקטוריון ולא יהיה מעורב בהחלטות הקשורות לספונסרית"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך ויו"ר החדש של באר שבע
איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך ויו"ר החדש של באר שבעצילום: ניר קידר
ספורט הארץ

הפועל באר שבע הודיעה היום (חמישי) על מינויו של איתי בן זאב לתפקיד יו"ר המועדון. בן זאב הוא מנכ"ל הבורסה לניירות ערך, שמשמשת כנותנת החסות הראשית של ליגת העל בכדורגל.

בן זאב, כך על פי הודעת הקבוצה, יגבש במקביל דירקטוריון עצמאי יעמוד בראשו לאורך תוכנית ההבראה, אליה נכנס המועדון עקב עזיבתה של אלונה ברקת. עורך יצחק יונגר, נאמן המועדון, ימשיך בתפקידו במקביל לבן זאב. היו"ר החדש יישא בתפקיד בהתנדבות ובמשך שנה אחת בלבד, לבקשתו.

אלונה ברקתצילום: ניר קידר

במינהלת הליגות הגיבו על הביקורות בעקבות מינויו של בן זאב, והבהירו כי המנכ"ל לא יישב בדירקטוריון המינהלת ונציג המועדון לא יהיה מעורב בהחלטות הקשורות להסכם החסות הראשית. "הסכם החסות בין מינהלת הליגות לכדורגל והבורסה לניירות ערך נחתם לפני שנה לתקופה בת שלוש שנים", הוסיפו, "ההצעה שנבחרה היתה ההצעה הטובה ביותר מבין כל ההצעות שהוגשו ושיתוף הפעולה לאורך השנה היה פורה ומוצלח לכל הצדדים".

"אני מאמינה כי ניסיונו העסקי של איתי כמו ניסיונו הניהולי המוצלח, יאפשרו להוביל את המועדון לחוף מבטחים בתקופה מאתגרת ואף להצליח ולשמור על מעמדו כמועדון בסטנדרט אירופי", אמרה ברקת.

"אני רואה במינוי שליחות ציבורית חשובה ואתגר מקצועי מהמעלה הראשונה", אמר בן זאב, שכיהן בעברו גם כחבר הנהלה בבנק לאומי, "למד את המועדון וצרכיו בסיועו של המנכ"ל אסי רחמים ואגבש דירקטוריון מקצועי, אסטרטגי חזק ועצמאי, אשר רק הצלחתו של המועדון עומדת לנגד עיניו".

ב-29 במארס ברקת הודיעה לראשונה כי תעזוב את באר שבע אחרי 13 שנים שהמועדון היה בבעלותה. ברקת רכשה את הפועל באר שבע ב-2007 והפכה לאשה הראשונה בישראל שמחזיקה קבוצת כדורגל בבעלותה. תחת ניהולה הפך המועדון לאחד המובילים בכדורגל הישראלי, ובקיץ 2016 זכתה הפועל באר שבע באליפות ראשונה זה 40 שנה. תואר זה היה תחילתו של רצף בן שלוש אליפויות. בשנים האחרונות הגיעה הפועל באר שבע להישגים גם בזירה האירופית, ושיחקה בין היתר בשלב 32 הגדולות של הליגה האירופית.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ