באר שבע תחת בהלת כרטיסים, פרלמנטים וניחוסים: החומרים שמהם נוצרת אלופה?

הפועל באר שבע ברחה למחנה באשדוד, מותירה מאחוריה עיר השרויה בוויכוחים, רודפת אחר כרטיסים ובר אוהדים חדשני עם שף פסימי ובעלים שנמלט לאנגליה. דור בלך ביקר בבירת הנגב שמתה לזכות באליפות אחרי 40 שנה, אבל מתה מפחד לומר זאת בקול רם

פאב גיגסי בבאר שבע
ה"גיגסי"צילום: אילן אסייג
דור בלך
דור בלך
דור בלך
דור בלך

הקיוסק של בנצי במדרחוב שבעיר העתיקה, נקודת איסוף הכרטיסים המיתולוגית של הפועל באר שבע, הרבה לפני שאלונה ברקת הגיעה ומושגים כמו משרד כרטיסים או רכישה און ליין היו בשימוש, מהווה כבר שבוע מוקד עלייה לרגל. כשכל הכרטיסים נמכרו מראש, הבאר שבעים לא פוסחים על שום אפשרות.

"בחיאת בנצי, 500 שקל, תשיג לי כרטיס", פונה אוהד ותיק וחבר קבוע בפרלמנט המקומי. "אין, אין, אתה לא מבין מה זה אין?", נובח עליו החנווני שמקפיד ללבוש אדום ועל כל קירות הקיוסק הקטן שלו מודבקות תמונות של שחקני הקבוצה הנוכחית. "1,000 שקל, רק תשיג, אני יודע שאוהדי סכנין מוכרים לנו את הכרטיסים. אתה בטוח מכיר", ממשיך הלקוח. "עזוב אותך, זה שטויות. חבר שלי שלח בדואים לסכנין כדי שירכשו מהם. אין, אפילו הבדואים לא הצליחו". האוהד לא מתייאש, ואחרי מספר טלפונים מוצא את המושיע הבא. "הנה, זה וואליד מזגנים. מכיר אותו? הוא הספונסר הראשי של סכנין. הוא ידאג לנו לכרטיסים. גם אין להם בעיה שנשב איתם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ