עדכונים

הפועל באר שבע - מכבי תל הפועל באר שבע - מכבי תל אביב 1-1

מהלך המשחק

דקה 87 - אוגו מוצא את גורדנה לבדו במרכז הרחבהף, אך הבעיטה של הקשר חלשה מדי ומאפשרת לקולינאס להדוף. 

דקה 67 - 0-1 באר שבע. ההגנה הצהובה לא מצליחה להרחיק את כדור הקרן של בוזגלו, חובאן הראשון להשתלט עליו והפעם לשוער הספרדי של הצהובים כבר אין מה לעשות. שוויון מוצדק של המארחים. 

דקה 67 - עוד הזדמנות לבאר שבע. הפעם חובאן מוציא את המיטב מקולינאס שמותח את איבריו ומרחיק את הכדור לקרן. 

דקה 66 - בוזגלו מרים כדור קרן נהדר, סוארס עולה מעל כולם אך הנגיחה שלו מוצאת את קולינאס שוב מוכן. 

דקה 63 - באר שבע משתלטת בדקות אלה על המשחק. בעיטות של אוגו ושל גבאי מוצאות את קולינאס מוכן. היתרון של הצהובים נראה שביר. 

דקה 41 - פספוס ענק של מכבי תל אביב. זהבי מוצא את בן חיים במסירה נהדרת, שמבטלת שלושה שחקני הגנה ומציבה את הקשר המהיר לבדו מול אג'ידה. בן חיים עובר את השוער, מגלגל את הכדור לעבר הרשת, אך בשנייה האחרונה מגיע ביטון ומונע שער בטוח. יופי של פעולה של המגן הבאר שבעי.  

דקה 33 - בוזגלו בועט את הבעיטה החופשית מכ-20 מטר, קולינאס הודף ברגע האחרון כדור נמוך ומדויק. 

דקה 26 - 0-1 מכבי. מיטרוביץ' מקפיץ כדור נהדר לתוך הרחבה, שם ממתין איגיבור, שמוריד את הכדור בנגיעה ובנגיעה השנייה שלו כבר שולח את הכדור לרשת. מהלך נאה של שני הזרים של הצהובים. 

דקה 10 - מרגוליס מהתל במגן ומשחרר בעיטה טובה מסף הרחבה, אבל אג'ידה נמצא במקום. 

הרכבים
ב"ש: אוסטין אג'ידה, בן ביטון, טומיסלאב פאיוביץ', וויליאם סוארס, אופיר דוידזאדה, מאור בוזגלו, אובידיו חובאן (71, סיראז' נאסר), ג'ון אוגו, מאור מליקסון (83, אביתר אילוז), דובב גבאי, שלומי ארביטמן

ת"א: חואן פאבלו קולינאס, שרן ייני (46, יואב זיו), דור פרץ, איתן טיבי, עמרי בן הרוש, גאל מרגוליס, גל אלברמן (53, ראדה פריצה), נוסא איגיבור, ניקולה מיטרוביץ', טל בן חיים (75, דור מיכה), ערן זהבי

מכבי נתניה - הפועל עכו 2-1

מהלך המשחק

דקה 90 - אור ברוך רואה את כרטיס אדום שנייה לפני שריקת הסיום. 

דקה 75 - המשחק נחלש מאוד מאז השער השני של עכו, אבל בדיוק בשביל זה יש את ערן לוי, שמכ-25 מטר משחרר בעיטה אדירה, שגורש מצליח להדוף. 

דקה 52 - 1-2 עכו. שוב מתפרצת של עיכו ברגלי אבידור, שפורץ באגף ימין, ומול שחקן הגנה אחד לא מתקשה למצוא את פפאדופולוס שנמצא לבדו ברחבה ובנגיעה אחת ממשיך את הכדור לרשת. מתפרצת מושלמת של האורחים. 

דקה 32 - 1-1. מישאלוף מכשיל את קאיודה בתוך הרחבה של עכו, ולבר נתן אין מה לעשות מלבד לשרוק לבעיטת עונשין מ-11 מטר. ערן לוי ניגש לבעוט, ובבעיטה חזקה שולח את הכדור למשקוף ופנימה.

דקה 16 - לוי מרים את הכדור החופשי לכיוון הרחבה של גורש, סרגי כמעט ומגיע אך מפספס את הכדור ומציל את עכו. 

דקה 8 - אבו ניל מנסה בעיטה מחוץ לרחבה ומזווית לא פשוטה, הבעיטה חזקה, אך מפספסת במעט את המסגרת. 

דקה 6 - 0-1 עכו. מתפרצת של האורחים ברגלי אבידור, שפורץ באגף ימין ושולח מסירה לעברו של יובאנוביץ' שבדיוק נכנס לרחבה ובנגיעה אחת מכניע אתה הרוש. 

הרכבים
נתניה: אריאל הרוש, עומר פרץ, כריסטיאן סרגי (60, אורי שטרית), ירין חסן, שמעון הרוש, דיא סבע (56, אור ברוך), רומאריו פירס, עומר צלישר (71, נבו מזרחי), רן רול, ערן לוי, לארי קאיודה

עכו: דודו גורש, שניר משען, אדי גוטליב, משה מישאלוב, דניאל בורחל, ברניסלאב יובאנוביץ', יוסי דורה, יאניס פפאדופולוס (80, אמייה טגה), אחמד קאסום, יובל אבידור (85 ציון צמח), אמיר אבו ניל (64, אליאור סיידר)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ