אוהדי בית"ר ירושלים התפרעו בהפסד 5-1 לשרלרואה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אוהדי בית"ר ירושלים בשרלרואה. הפרשה צריכה להפוך מביזיון לאומי לפיתרון לאומיצילום: טוויטר
עדכונים

שרלרואה - בית"ר ירושלים

מהלך המשחק

דקה 90+3 - 1-5. קבאנו מקנח בשער נוסף שניות לפני שריקת הסיום.

דקה 88 - 1-4. סטבנס שנכנס במחליף שוב מצנל חולשה בית"רית בהגנה וכבר הופך את זה לתבוסה.

דקה 77 - דה לוקאס, שנכנס רק לפני 22 דקות, רואה את הכרטיס האדום אחרי כניסה מסוכנת. בית"ר נותרת בתשעה שחקנים.

דקה 68 - 1-3. שלוש מסירות מעבירים ביניהם הבלגים אחרי כדור קרן ברחבה של בית"ר עד שלפולה נמאס להתשעשע ולבעוט פנימה את השלישי עבור קבוצתו ואת השני שלו הערב.

דקה 48 - 1-2 שרלרואה. שוב הגנת בית"ר נתפסת בקלקלתה. הגנת האורחים מתקשה להרחקי כדור רוחב, קבאנו אומר תודה ובועט לחיבורים את השני של הבלגים, שעולים ליתרון מוצדק.

דקה 45+2 - אלי דסה רואה את הכרטיס האדום הישיר אחרי עבירה גסה מאוד. החלטה נכונה של השופט.

דקה 38 - בית"ר כמעט ועולה ליתרון. פרדה מרים את הכדור לעבר הרחבה, ואיכשהו מצליח להגיע עד לשער, שם מרחיק אותו השוער הבלגי ברגע האחרון.

דקה 35 - 1-1. בית"ר חוזרת לעניינים בניגוד מוחלט למהלך המשחק. צעירי שולח כדור ארוך לעברו של גבאי, שמצליח להשתלט על הכדור ובנגיעה אחת חכמה להקפיץ מעל השוער ואת האוהדים ביציע, ששוב בוחרים לחגוג עם אבוקות.

דקה 33 - שוב כדור רוחב נבעט לעברו של פולה, אך הוא מפספס רק בקצת את הכדור ובית"ר ניצלת מספיגת שער נוסף, כזה שספק אם היתה מתאוששת ממנו.

דקה 10 - 0-1 שרלרואה. התפקה מתפרצת שווייצית פוגשת הגנה בית"רית דלילה. כדור הרוחב של טנמון מוצא את פולה לא מכוסה בתוך הרחבה, ומשם אין לו בעיה לכבוש.

הרכבים
שרלרואה: ניקולה פנטו, סטרגו מרינו, סבסטיאן דווא, חאבי מארטוס, פרנסיס אנגנגה, דיומרסי אנדונגלה, נסקנס קבאנו, אנס סאגליק, דמיאן מארק, קלמון טנמון, דויד פולה.

בית"ר: בוריס קליימן, אלי דסה, טל כחילה, דניאל אסקלינג, דושאן מאטוביץ', עומר נחמני (30, נס זמיר), קלאודמיר, עומר אצילי, לירוי צעירי (75, לידור כהן), דני פרדה (55, פאבלו דה לוקאס), דובב גבאי.

הפועל באר שבע - תון

מהלך המשחק

דקה 87 - 1-1. השופט רואה את חובאן מכשיל את רוחאס ברחבה ופרונטינו משלים את המאלכה מהנקודה הלבנה.

דקה 76 - תון כמעט ומשווים, אך עצירה אדירה של גורש מקו השער מצליה את הבאר שבעים.

דקה 72 - מהלך יפה של ביטון מסתיים בבעיטה שלו מסף הרחבה, השוער נמצא מוכן.

דקה 63 - בוזגלו, שוב הוא, מכניס כדור נהדר לרחבה, שעובר שני שחקנים לפני שמגיע לשהר המופתע, שמחמישה מטר לא מצליח לסכן את השער.

דקה 53 - פתיחה בינונית למחצית השנייה. חובאן מנסה את כוחו מכ-25 מטר, השוער קולט ללא בעיות.

דקה 43 - ראדי מזהה את בוזגלו חותך מהאגף אל תוך הרחבה ומוצא אותו בכדור נהדר, אך הבעיטה של הקשר פוגעת במגן שווייצי לפני שהיא חולפת בסמוך לקורה בדרכה החוצה.

דקה 26 - 0-1 באר שבע. שער נהדר של חניכיו של בכר. בוזגלו מכניס כדור מתוחכם לרחבה, וחובאן, תוך כדי נפילה, כשבגבו מגן ומולו רק השער, ממשיך אותו פנימה בצורה נהדרת.

דקה 25 - מהלך נאה של בוזגלו באגף ימין מסתיים בהרמה, אותה מפספסים שני ראשים אדומים.

דקה 16 - באר שבע יוצאת להמתפרצת אחרי דקות מבולבלות מצד שתי הקבוצות. מליקסון מנסה להכניס את הכדור לעברו של חובאן שנכנס לרחבה, אך הכדור של הקשר חזק מדי וההגנה השווייצית מצליחה להרחיק.

דקה 4 - השווייצים יוצאים להתקפה מהירה, בסיומה פרונטינו מנסה את כוחו מכ-20 מטר, אך הכדור חולף רק בסמוך לקורה של גורש.

הרכבים
באר שבע: דודו גורש, בן ביטון, וויליאם סוארס, שיר צדק, אופיר דוידזאדה, מאור בוזגלו, ג'ון אוגו, אובידיו חובאן, מהראן ראדי (88, רועי גורדנה), מאור מליקסון (77, אנתוני וואקמה), אליניב ברדה (60, בן שהר).

תון: גיום פבר, שטפן גלרנר, פולביו סולמוני, מרקו בורקי, אנדראס ויטוור, מרקו רוחאס, דניס הדיגר, ג'יאנלוקה פרונטינו, מיכאל זיגפריד (16, ניקולה סוטר (67, אנריקו סקירינצקי)), נלסון פריירה, רומן בוס

הובאן מהפועל באר שבע במשחק מול תון. בשביל מה צריך את זה?צילום: ניר קידר

אוהדי בית"ר זרקו אבוקות, והפסיקו זמנית את המשחק

לפני פתיחת המשחק התעמתו קהלי האוהדים של שרלואה ואוהדי בית"ר ירושלים. למרות שביניהם חצץ יציע, זה לא הפריע להם להשליך חפצים זה לעבר זה ולהשמיע קריאות גנאי. פחות מדקה מפתיחת המשחק אוהדי בית"ר גרמו להפסקתו, אחרי שזרקו לכר הדשא עשרות אבוקות. אחרי עיכוב של כשלוש דקות, חודש המשחק.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ