1-3 להפועל באר שבע בקרית שמונה

"כל היום הזה מוזר, 11 שנים עברתי פה", סיכם ברק בכר את הבכורה עם האדומים בליגת העל, שהסתיימה בניצחון מרשים על האקסית

דור בלך
דור בלך

פרידות הן דבר נורא, בעיקר כשהן נגמרות מכוער. אתה מנסה להמשיך הלאה, אפילו מצליח, עד הפגישה הבלתי נמנעת עם האקסית במצב הכי פחות נוח. זה מה שקרה לברק בכר, שאחרי הפיצוץ בינו לבין איזי שרצקי, המעבר למקום הכי רחוק גאוגרפית מקרית שמונה בליגה ובניית הגלאקטיקוס של הנגב, פגש את קבוצתו לשעבר במחזור הפתיחה.

"כל היום הזה מוזר, 11 שנים עברתי פה", סיכם את הבכורה שלו כמאמן באר שבע בליגת העל, שהגורל קבע כי יהיה זה ניצחון 1-3 על המיתולוגית. "היה מוזר עד שריקת הפתיחה. אחריה, התרכזתי במה שצריך: לנצח במשחק הליגה הראשון שלי בבאר שבע". בכר אמנם זכה לטקס הוקרה, אך התקבל על ידי הקהל בשטרות כסף שנזרקו לעברו, מרמזים על כך שהעדיף את החוזה אצל אלונה ברקת על פני הקבוצה שלהם. גם לחיצת היד קרירה עם שרצקי חשפה את הטינה לבן הנוטש. "דיברתי מספיק על היחסים שלי עם איזי, מה שחשוב הוא שהצלחנו לנצח במשחק חוץ קשה מאוד. זה ניצחון כיף גדול, אבל רק התחלנו", סיכם.

התחלת המשחק דווקא לא היתה כיפית במיוחד, כאשר בדקה ה-28 שלח ברונו קוניה פצצה לחיבורים, והוריד עוד יותר את מפלס הפאסון של בכר במגרש שפעם היה ביתו. אבל כמו כל פרידה, צריך חברים טובים כדי להתגבר, ולבכר היה את מאור מליקסון ובן שהר, שהפכו את התוצאה. מהראן ראדי חתם בתוספת הזמן, ברגע שבו המאמן הראה לאקסית כי שהנוכחית לא רק יפה יותר, אלא גם עם משרה טובה יותר ותואר נחשק יותר.

אבל בפרידות, אתם יודעים, מנצח מי שמסיים גבוה יותר בסוף, ולאו דווקא בריבאונד הראשון.

"ברור שאני מאוכזב אחרי הפסד כזה. הובלנו 0-1 ושיחקנו טוב במחצית הראשונה, לאחר מכן הם השתלטו על מרכז השדה והיו טובים יותר ולכן זה הפסד כואב", תיאר סלאח חאסרמה את האירועים מהצד שלו. "אין לי טענות כלפי שחקנים מסוימים, היינו לא טובים במחצית השנייה כקבוצה", המשיך, "במחצית הראשונה שיחקנו טוב והובלנו, אחר כך ראינו שיש לנו הרבה עבודה. נמשיך לעבוד קשה".

עדכונים

דקה 4+90: 1-3 לבאר שבע

מתפרצת לבאר שבע בהובלת שלושת המחליפים. ברדה מוצא את נוואקמה בצד שמאל של הרחבה, והוא מצדו מוסר לראדי במרכז, שמעשרה מטרים בועט חלש אך מדויק.

דקה 74

חמש דקות לאחר שנכנס, קיבל אליניב ברדה הזדמנות נהדרת להגדיל את היתרון, אך חיימוב הודף את הבעיטה השקופה שלו מתוך הרחבה.

דקה 58: 1-2 לבאר שבע

מסירה ארוכה של בוזגלו מגיעה למליקסון, שמקצה הרחבה מוציא כדור רוחב לשהר. מקרוב, החלוץ הפעם לא מחטיא.

דקה 40: 1-1

טעות של סוארס מאפשרת לביטון למסור כדור רוחב למרכז הרחבה, שם גובר מליקסון על השומר שלו, ובועט שטוח ומדויק לפינה השמאלית. שוויון.

דקה 28: 0-1 לקרית שמונה

קרית שמונה עולה ליתרון בזכות בעיטה אדירה של ברונו קוניה מחוץ לרחבה. דודו גורש ליווה במבטו את המפגש בין הכדור לחיבורים.

דקה 7

הזדמנות ראשונה לאורחים. מסירת עומק של צדק מעמידה את בן שהר לבד מול השוער, אבל גיא חיימוב קולט את הכדור.

הרכבים

קרית שמונה: גיא חיימוב, עודד אלקיים, קאסיו פרננדס, דין מימוני, דניאל בורחל, עדן שמיר, וובה בראון (נאור עבודי, 77), רועי שוקרני (אדריאן רוצ'ט, 64), אחמד עאבד, אופיר מזרחי (אזוצ'קו אוגו, 58), ברונו קוניה

הפועל באר שבע: דודו גורש, בן ביטון, וויליאם סוארס, שיר צדק, אופיר דוידזאדה, מאור בוזגלו, ג'ון אוגו, אובידיו חובאן, רועי גורדנה (מהראן ראדי, 73), מאור מליקסון (אנתוני נוואקמה, 82), בן שהר (אליניב ברדה, 69)

תגובות