דור בלך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
קהינדה חוגג את השער מול הפועל תל אביב
לנרי קהינדה חוגג את השער מול הפועל תל אביב לפני חודשצילום: ניר קידר
דור בלך

החיים בסופו של דבר הם אוסף של רגעים — חלקם טובים, חלקם רעים, אך לבסוף כולם מתחברים יחד לסיפור חיים אחד. יש רגעים שנשכחים מיד, יש רגעים שזוכרים לעד, ויש כאלו שבהם מתרחשת הבנה גדולה שמשנה חיים. הערב (שני) בבלומפילד, הפועל תל אביב חוותה רגע מזוקק שכזה — בו הבינה סופית כי היא קבוצת תחתית שנמצאת בסכנת ירידה ממשית.

הפועל עכו, שערב המשחק עוד מוקמה מתחת לקו האדום, ניצחה בצדק. כבר בדקה השלישית לנרי קהינדה התעלל בהגנה האדומה, ומקצה הרחבה שלח כדור שהכניע את אריאל הרוש אך נעצר בקורה. בדקה ה־24 כבר שום דבר כבר לא עצר את קהינדה, שעצר על החזה, הסתובב על אדי גוטליב ושלח כדור שכמעט קרע את הרשת.

עכו לא חסכה בדבר. היא נלחמה ובזבזה זמן, כראוי לקבוצה בנמצאת בסכנת ירידה מוחשית. האדומים אולי זעמו, אבל הם צריכים ללמוד מעכו כמה דברים. בין השאר, כיצד להבקיע שער: קהינדה העביר להם שיעור נוסף בדקה ה־69, אז פרץ בין שלושה שחקני הגנה וקבע 2–0.

עכו ניצחה וחלפה על פני הפועל תל אביב בטבלה — אולי רק לרגע, אולי עד תום העונה. מה שבטוח זה שהאדומים, שהידרדרו עד למקום ה־12 ורחוקים נקודה בלבד מירידת ליגה, יצטרכו לקחת את הרגע הזה ולהפיק ממנו לקחים. אם לא יעשו זאת, הרגע הגרוע של העונה עדיין לפניהם.

הפועל תל אביב מול הפועל עכו, הערב בבלומפילד
הפועל תל אביב מול הפועל עכו, הערב בבלומפילדצילום: ניר קידר
עדכונים