עדכונים

דקה 85 - 2-5

גורש בועט כדור שוער רע. סלטיק יוצאת למתפרצת בה קיבלה לא מעט הזדמנויות לכבוש את השער החמישי שלה. לבסוף בראון מצליח לייצר בעיטה טובה מתוך הרחבה, שנעצרת ברשת. 

דקה 77

ראדי נוגח נהדר את הכדור המורם לרחבה הסקוטית, אך גורדון מספק הצלה מצוינת. 

דקה 73 - 2-4

גריפית'ס מרים כדור קרן מצוין, דמבלה, שנכנס כמחליף רק שלוש דקות קודם לכן, עולה מעל כולם כדי לגנוח לרשת את השער הרביעי של סלטיק הערב.

דקה 57 - 3-2

וואקמה מוציא את הכדור אחורה למליקסון, שבנגיעה אחת משחרר כדור חזק שנצער רק ברשת. באר שבע חוזרת למשחק בענק ומשום מקום. 

דקה 55 - 3-1

באר שבע מציחה לצמק ולהשיג שער חוץ. לוסיו מקבל את הכדור על סף הרחבה, מתקדם שני צעדים כדי להשיג את המגן שלו ומתוך הרחבה ומזווית קשה הוא משחרר כדור טוב שנעצר ברשת. 

דקה 45+1

סלטיק מקבלת כדור חופשי אלכסונית לשער, כ-20 מטר ממנו. גריפית'ס ניגש לבעוט, והוא שולח כדור אדיר הישר לחיבורים, לא מותיר לגורש שום סיכוי. הפועל באר שבע עם מחצית ראשונה חלשה מאוד בגזלגו. 

דקה 39 - 0-2

פורסט מרים כדור מצוין לרחבה של גורש, ומשום מה גריפית'ס נמוך הקומה נותר לא מכוסה ונוגח ללא הפרעה את השני של הסקוטים. 

דקה 20

רוגיץ' שוב מנסה את מזלו, הפעם מכ-20 מטר, אך גורש קולט ללא בעיות. 

דקה 9 - 0-1 סלטיק

גריפית'ס מוסר כדור מצוין לעברו של סינקלייר, שעל סף הרחבה נתקל בגורש. בזמן שהשניים מוטלים על הקרקע, מגיע רוגיץ' ובועט את הכדור אל הרשת. 

דקה 3

ההגנה הבאר שבעית עדיין קצת המומה, ובראון מנצל זאת כדי לבעוט מתוך הרחבה וכמעט לכבוש שער מוקדם מאוד. למזלה של באר שבע, גורש הודף לקרן.

הרכבים

סלטיק: קרייג גורדון, מיכאל לוסטיג (63, סיידי יאנקו), קולו טורה, אויאן אוקונל, קירן טירני, קאלום מקגרגור (60, ניר ביטון), סקוט בראון, ג'יימס פורסטף, סקוט סינקלייר, לי גריפית'ס, טום רוגיץ' (70, מוסא דמבלה)

באר שבע: דודו גורש, בן ביטון, אובידיו חובאן (79, מאור בוזגלו), שיר צדק, לואי טהא, אופיר דוידזאדה, מהראן ראדי (85, וובה בראון), ג'ון אוגו, מאור מליקסון, לוסיו (69, בן שהר), אנתוני וואקמה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ