עדכונים

מחצית שנייה

דקה 90+3 שער! מהראן ראדי מצרף לחגיגה באדום.

דקה 85 - שער! בן דוד שם יד על מליקסון ומפיל אותו. השופט פפיר בעזרת שופט הרחבה מצביע על הנקודה הלבנה ושהר לא מתבלבל וכובש.

דקה 80 - המשחק דעך מאוד מאז הפציעה של סאן מנחם והקצב הואט מאוד. לפי הדיווח בטלוויזיה, הכרתו של סאן מנחם שבה אליו והוא פונה לבית חולים להמשך התאוששות.

סוארס וקינן בקרב אוויר אוויר. באר שבע נמתחת, נקרעת ונשחקתצילום: שרון בוקוב

דקה 68 - אחרי דקות לא מעטות של טיפול על כר הדשא, פונה סאן מנחם להמשך טיפול והוחלף על ידי ואליינטה. הקשר החיפאי איבד ככל הנראה את ההכרה בהיתקלות עם הובאן.

דקה 61 - סאן מנחם שרוע על הדשא אחרי שראשו התנגש עם גופו של הובאן. מנחם נפל על הקרקע ונחבט. הצוות הרפואי הוזעק למגרש.

דקה 54 - שער! וואקמה מסדר מסירה נפלאה למיכאל אוחנה שמתקדם אל הרחבה ומ-16 מטר בועט נפלא אל הרשת. 0-2 לאלופה.

דקה 53 - וואקמה מקבל כדור מדויק אל הראש בתוך הרחבה, נוגע מצוין, אך גלזר מציל שוב את חיפה. שניות אחר כך, כדור קרן של באר שבע עולה לרחבה ושוב הדיפה של גלזר.

דקה 46 - לוזון מבצע את החילוף הראשון שלו ומכניס את רועי קהת במקום נטע לביא.

מחצית ראשונה

דקה 41 - שער! פצצה של הובאן מ-24 מטר מרעידה את הרשת העליונה של גלזר. לאף שוער אין סיכוי להגיע לכדור כזה. 0-1 להפועל באר שבע. ללא ספק אחד השערים היפים שנראו העונה בליגת העל.

דקה 38 - הגבהה טובה של מליקסון אך הכדור מגלח את קרחתו של וואקמה ויוצא החוצה. 

דקה 27 - רשלנות של איולפסון משאירה את שהר לאחד על אחד מול גלזר, והשוער החיפאי מציל! ההזדמנות הטובה ביותר לבאר שבע עד כה לעלות ליתרון.

קורהוט ונטע לביא, הערבצילום: שרון בוקוב

דקה 19 - מיכאל אוחנה בעט היטב לשער ובן שהר ניסה לדחוק את הכדור פנימה, אך החמיץ את הכדור. וואקמה החמיץ את בעיטת ההמשך. עדיין 0-0.

דקה 13 - השליטה של באר שבע, אך ההזדמנות הראשונה היא ירוקה: ורמוט מוצא במסירה טובה את גארי קגלמאכר שבועט היטב וחזק מסף רחבת ה-16 לעבר השער של חיימוב, והעמוד מציל את האלופה.

דקה 7 - פתיחה טובה של באר שבע שמחזיקה יותר בכדור והגיעה לשתי הזדמנויות לא רעות: בראשונה בעט הובאן מעל השער ובשנייה בעט מליקסון מכ-16 מטר, אך הכדור ניתז לקרן.

דקה 1 - השופט ארז פפיר מוציא את המשחק בטרנר לדרך. אליניב ברדה נופה מההרכב ברגע האחרון, ככל הנראה כתוצאה מפציעה במפשעה. בן שהר פתח במקומו.

הרכבים:
הפועל באר שבע: חיימוב; קורהוט, צדק, סוארס, ביטון, אוגו, אוחנה, הובאן, וואקמה, שהר, מליקסון.

מכבי חיפה: גלזר; בן דוד, איולפסון, קינן, קגלמאכר, מנחם, לביא, בריק, ורמוט, רוקאביצה, זנטי.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות