בית"ר ירושלים וקרית שמונה נפרדו ב-1-1

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ז'אורז'יניו משתלט על הכדור, במשחק מול בוטב פלודיב מתחילת העונה
ז'אורז'יניו משתלט על הכדור, במשחק מול בוטב פלודיב מתחילת העונה
עדכונים

דקה 84

קרית שמונה בבליץ על השער של בית"ר: התקפה מתפרצת מצויינת נגמרת ברגליים של ברוסו, שבועט שטוח וחזק כדור שחולף ממש ליד הקורה של קליימן. שתי הזדנויות נוספות שלה מסתיימות בידיים של קליימן.

דקה 73

כבר הרבה זמן לא ראינו בעיטה לשער, אבל גם זו לא הייתה רצינית במיוחד - בניון, שנכנס במקום שכטר המאוכזב, פורץ במרכז, הכדור מגיע לקלטינס אבל הוא בועט מרחוק מעל לשער.

דקה 55

ז'אורז'ינו עושה ריצה נהדרת מחצי המגרש ומכניס כדור עומק לשכטר, שבועט חלש כדור שמתגלגל ליד הקורה והחוצה. שתי הקבוצות מגיעות למצבי הבקעה טובים.

דקה 52

הזדמנות נהדרת לקרית שמונה לעלות ליתרון: גוזלן מקבל כדור מצוין באגף שמאל על קצה הרחבה, חודר פנימה ומעביר רוחב, דוידוב בועט גבוה מעל השער.

דקה 50

בית"ר ירושלים יוצאת להתקפה מתפרצת טובה, עזרא נשאר מול השער ובועט חזק, אבל הכדור פוגע בשחקן הגנה ויוצא החוצה. בצד השני, קרית שמונה רצה קדימה, אבל יחזקאל מוסר לא מדויק ומאבד את ההזדמנות.

דקה 48 - 1-1

קרית שמונה משווה כבר עם תחילת המחצית אחרי בלאגן ברחבה. הבעיטה האשונה של קרית שמונה למסגרת (שגיב יחזקאל) הובילה לקרן. הגנת בית"ר מסתבכת בהרחקה ונרדמת, גוזלן עולה לכדור שנוחת מלמעלה ונוגח לרשת של קליימן, שהגיב מאוחר.

דקה 42

התקפה טובה של בית"ר באגף ימין: ורד וסאבו מחליפי מסירות, סאבו מרים כדור חד לתוך הרחבה, אבל ניצן הודף אותו ומרחיק את הסכנה הצהובה.

דקה 33

קרית שמונה מתקרבת לשער של בית"ר: סאן מנחם חודר לרחבה מצד שמאל ומופל, משיח קובע - אולי בצדק - שאין פנדל.

דקה 16

שוב בית"ר הייתה צריכה להכפיל את התוצאה ושוב ביזבזה בשלמואיליות הזדמנות ענקית: ז'אורז'יניו וחן עזרא נשארו לבד מול השער של ניצן, ז'אורז'יניו מסר במקום לבעוט, עזרא הבקיע - אבלהיה בנבדל קטן. השניים חגגו במשך שניות ארוכות עד שהבחינו בדגל של הקוון.

דקה 12

שכטר מנצל טעות בהגנה ומשתלט על כדור בתוך הרחבה. הוא עובר את ניצן, נותר לבד מול השער ונופל - אבל השופט רואה שמדובר בהתחזות ולא שורק. שכטר ניצל בנס מצהוב ומפספס הזדמנות להכריע את המשחק.

דקה 8 - 0-1 בית"ר ירושלים

שער נפלא של בית"ר ירושלים" ז'אורז'יניו מקבל כדור טוב במרכז המגרש בחצי של ק"ש, וחודר טוב לכיוון הרחבה, אבל מופל וסוחט כרטיס צהוב מרוסו. קלאודמיר מסובב את הכדור מעל החומה, ניצן מצליח לגעת בכדור רק אחרי שעבר את קו השער ולהדוף אותו לרשת הפנימית. שער מוקדם וחשוב לבית"ר.

דקה 1

חן עזרא מקבל כדור ארוך מצד ימין, חותך משמאל למרכז ובועט חזק מחוץ לרחבה - הכדור שורק ליד הקורה הימנית.

הרכבים

בית"ר ירושלים:
בוריס קליימן, אריק סאבו, מיקי סירושטיין, טל כחילה, שון גולדברג, דוד קלטינס, קלאודימיר פריירה (83, וראן), ז'אורז'יניו, עידן ורד, חן עזרא (79, פול אדגר), איתי שכטר (65, יוסי בניון).

קרית שמונה:
איתמר ניצן, אמיר נאסר, קרלוס קויאר, מרכוס דיניז, סאן מנחם (46, אבו עביד), דדיה ברוסו, עידו דוידוב, אפונסו טאיירה, נייג'ל האסלבנק (71, איסמעיל ריאן), שובל גוזלן, שגיב יחזקאל (80, שון וייסמן).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ