קרית שמונה ובית"ר ירושלים נפרדו ב-1-1

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קלאודימיר פריירה (מימין) ואיתי שכטרצילום: ניר קידר
עדכונים

קרית שמונה - בית"ר ירושלים 1-1

דקה 92 - ז'אורז'יניו מגיע ראשון לכדור גובה בתוך הרחבה ונוגח ממצב מצוין החוצה, בית"ר מחמיצה הזדמנות לצאת מהצפון עם 3 נקודות.

דקה 86 - החמצה ענקית של המארחים. האסלבנק מגביה מתוך הרחבה ועאבד, חופשי לגמרי על קו ה-5 מ', נוגח ברשלנות החוצה.

דקה 77 - שוער קרית שמונה, איתמר ניצן, מתח את שריר הירך ומוחלף, מהדי זועבי עולה במקומו.

דקה 68 - הזדמנות גדולה לקרית שמונה! האסלבנק בועט מ-18 מ' היטב וסוחט הדיפה מקליימן, שמיר משתלט על הריבאונד במצב טוב, אך הכדור לא מתלבש לו על הרגל והולך החוצה.

דקה 66 - סירושטיין הגביה כדור מימין, אך הבעיטה מהאוויר של המחליף ז'אורז'יניו עולה מעל השער.

דקה 65 - שתי הקבוצות לא מציגות רמה גבוהה ולא מצליחות לייצר מצבים מסוכנים ליד השערים.

דקה 40 - מבצע נהדר של עאבד, שמשאיר כדור נהדר לגוזלן בתוך הרחבה, אך החלוץ בעט ברשלנות וקליימן הודף.

דקה 21 - שער! 1-1! קלאודמיר בועט כדור קרן מסובב מצד שמאל, הכדור עובר את כל השחקנים, פוגע בעמוד הרחוק ונכנס פנימה! שער ענק בבעיטה ישירה מהקרן והירושלמים חוזרים למשחק.

דקה 14 - אדגר מגביה כדור מימין, שהולך בצורה קשתית לעבר השער, אך ניצן הודף מעל למשקוף ולקרן.

דקה 3 - שער! 0-1 לקרית שמונה! נאסר פורץ מצוין מימין, מנער מעליו את ההגנה האורחת ומוסר כדור רוחב מדוד, אליו מגיע לקאו הצעיר ומ-12 מ' בועט מצוין פנימה.

דקה 1 - השופט איתן שמואלביץ' הוציא את המשחק בקרית שמונה לדרך.

קרית שמונה: איתמר ניצן/אמיר נסאר, עידן נחמיאס, קרלוס קוויאר, מילוש ראדיבוייביץ'/עדן שמיר, אפונסו טיירה, עומר לקאו, אחמד עאבד/ נייג'ל האסלבנק ושובל גוזלן.

ביתר ירושלים: בוריס קליימן/עופר ורטה, טל כחילה, מיקי סירושטיין, מרסל הייסטר/אנטואן קונטה, קלאודמיר פריירה, פול אדגר, חן עזרא/ דייויד בויסן ואיתי שכטר.

מכבי נתניה - מ.ס אשדוד 2-2

דקה 87 שער! מכבי נתניה משווה ל-2-2. פריצה מצוינת של סבע, מסירה נהדרת לקוגבנייה שנמצא בעמדת נבדל. הקוון חולם ומאפשר לקשר להיכנס לרחבה ולהכניע בקור רוח את ג'ראפי.

דקה 74 כרטיס צהוב שני לוויקטר גנב, שמושך בחולצתו של הויבך ברחבה, רועי ריינשרייבר מצביע על הנקודה הלבנה ומעניק למכבי נתניה פנדל שני במשחק. ערן לוי שוב ניגש לבעוט, ולאותה הפינה, הפעם ג'ראפי עוצר את הכדור בזינוק נהדר.

דקה 61 שער! מהפך מדהים של אשדוד בתוך 60 שניות. קורדיירו משתלט על הכדור באומנות ברחבה ומשאיר בעקב לגדי קינדה שמצטרף מאחור ומגלגל לרשת, 1-2.

דקה 60 שער! יובל יעקובוביץ' עלה מהספסל לפני שלוש דקות, והוא מאזן ל-1-1. הרחקה לא טובה של דודי תירם, למרכז, מסדרת לקשר הזדמנות לבעוט מ-18 מטרים, והכדור החד שלו מכניע את עמוס.

דקה 50 פנדל למכבי נתניה אחרי שסבע בועט כדור שפוגע בידו של יצחק אספה. ערן לוי בועט מהנקודה הלבנה אבל נעצר בקורה.

דקה 45 שער! רגע לפני ההפסקה, ערן לוי מכניס כדור נהדר בין שני שחקנים של אשדוד, וקוגבנייה בועט מ-15 מטרים כדור שג'ראפי רק נוגע בו בדרך לרשת, 0-1.

דקה 44 מתפרצת שמתחילה במסירה של ערן לוי ברגל ימין עוברת אצל דיא סבע, ומשם לאלחסן קייטה שמוריד בראש לקוגבנייה, אבל הבעיטה של האחרון מזווית קשה לא מוצאת את המסגרת.

דקה 37 הגבהה של יצחק אספה משמאל מוצאת את הראש של קורדיירו, שנוגח לכיוון הנגדי תחת שמירה של טים הויבך אבל מפספס את המסגרת בחצי מטר.

דקה 34 קוגבנייה מסדר מצב בעיטה לערן לוי, שמקפיץ ובועט מהאוויר ישירות לידיו של ג'ראפי.

דקה 33 החמצה גדולה למאוריסיו קורדיירו. הברזילאי מקבל כדור מצוין מבנצי מושל, אך מעשרה מטרים בועט חלש לידיו של דני עמוס.

דקה 4 התקפה ראשונה של מכבי נתניה מתחילה אצל דיא סבע וממשיכה בהגבהה של ויקי כחלון לדידייה קוגבנייה, אך הנגיחה שלו חלשה לידיו של יואב ג'ראפי.

מכבי נתניה: עמוס/כחלון, הויבך (בדש, 85), תירם, גולדנברג/גלזר, אולסק (ריביירו, 66), קוגבנייה, סבע/ערן לוי (שרם, 77) וקייטה

מ.ס אשדוד: ג'ראפי/בן זקן, גנב (הורחק, 74), פיליפנקה, ברוצ'יץ'/אדרי (יעקובוביץ', 57), אספה, קינדה (פיבן, 78), מושל, אלקה (ז'אן, 67)/קורדיירו

ערן לוי. בישל והחמיץ פעמיים מהנקודה הלבנהצילום: ניר קידר

בני סכנין - מכבי פתח תקוה 2-0

דקה 80 אוסמה חלאיילה נפצע בראשו ונאלץ לנטוש את המשחק, משאיר את סכנין בעשרה שחקנים היות וכבר ביצעה את שלושת החילופים.

דקה 47 שער! מכבי פתח תקוה עולה ל-0-2. אלקיים מגביה כדור מימין, מארון גנטוס בנגיעת יד מוזרה מסדר פנדל לאורחת. רומאריו פירס מדייק מהנקודה הלבנה.

דקה 35 הגבהה של אלקיים מימין מגיעה לגרגורי טאדה שמוריד למנור סולומון, הקשר בועט מעשרה מטרים לידיו של קנדיל.

דק 25 חילוף כפוי בסכנין - עלי עותמן נפצע ומוחלף במוחמד זבידאת.

דקה 7 שער! מכבי פתח תקוה עולה ל-0-1. הגבהה של עודד אלקיים מימין מגיעה לראשו של יניב בריק, שמוריד עם הראש לרישאר סומא, והמגן השמאלי מכניע את מחמוד קנדיל מתוך הרחבה.

בני סכנין: קנדיל/עותמן (זבידאת, 25), פלאח, גנטוס, שאמי/חאלד חלאיילה, ג'אבר, בדארנה (מוסא, 46), מוגרבי/אזולאי (תאמבי, 56) ואוסמה חלאיילה

מכבי פתח תקוה: גינצבורג/אלקיים, סיבוק, מרסיאל, אהדנני, סומא (מגבו, 54)/פירס, בריק, סולומון, לידור כהן (שבתאי, 87)/טאדה (אליבלטו, 67)

רומאריו פירס (מימין) ומנור סולומון. מכבי פתח תקוה מחפשת ניצחון שני ברציפותצילום: ניר קידר

בני יהודה - הפועל עכו 1-2

דקה 79 שער! בני יהודה משלימה מהפך. תורג'מן גונב כדור לאיבה בחצי המגרש של עכו ומוציא מתפרצת. יונתן כהן בועט ברגל ימין, החלשה שלו, מ-18 מטרים. הכדור פוגע בקורה של שטראוס, ושוב - צ'יבוטה על הריבאונד - 1-2.

דקה 61 הצלת ענק של שטראוס מצילה את עכו. הגבהה של תורג'מן משמאל מגיעה לבוזגלו, שמוריד נהדר לוואלסקיס, שבועט משמונה מטרים לפינה אבל נעצר בזינוק נהדר של השוער.

דקה 60 חילוף ראשון בבני יהודה - אליאל פרץ במקום גורדנה. חילוף גם בעכו - בלטקסה יוצא, עמראן אלקרינאווי נכנס.

דקה 58 צ'יבוטה משאיר נהדר בנגיעה לוואלסקיס, שמסדר לעצמו מצב בעיטה מתוך הרחבה אך נבלם לקרן ברגע האחרון על ידי עבאדי פרחאת.

דקה 54 שער! בני יהודה משווה ל-1-1. ואלסקיס בועט לקורה משבעה מטרים, צ'יבוטה משתלט על הריבאונד ומחמישה מטרים מכניע את שטראוס.

דקה 47 כדור עומק של דן מורי מגיע לבוזגלו, שמשאיר לוולאסקיס, אך הליטאי בועט מעל השער מ-17 מטרים.

דקה 45+1 עוד הזדמנות לבני יהודה מתוך הרחבה. נריוס ואלסקיס משאיר לאלמוג בוזגלו, שמשבעה מטרים מפספס את המסגרת של שטראוס עם בעיטה חלשה.

דקה 24 הזדמנות גדולה של בני יהודה. תורג'מן מכניס כדור מצוין למאוויס צ'יבוטה, שמשבעה מטרים אפילו לא מוצא את המסגרת של רם שטראוס.

דקה 20 מתפרצת נהדרת של עכו מתחילה אצל אז'ובל, עוברת אצל בלטקסה ומסתיימת בהחמצה של פטר אוניקא'צי מתוך הרחבה.

דקה 16 שער! עכו עולה ל-0-1. גבי קניקובסקי מוסר לבן אז'ובל שבועט מ-30 מטרים כדור שעובר מעל ידיו של זובאס שממוקם לא טוב, שער נהדר.

דקה 10 הגנת עכו מרחיקה את ההגבהה של מאור קנדיל ישירות אל בן תורג'מן. המגן השמאלי מנסה את כוחו מקצה הרחבה ולא רחוק מלכבוש את אחד השערים היפים של העונה.

דקה 3 כרטיס צהוב ראשון במשחק לרועי גורדנה אחרי עבירה על מתן בלטקסה.

דקה 1 איום ראשון של הפועל עכו כבר אחרי 27 שניות. ברונו איבה מנסה את כוחו מ-25 מטרים, הכדור חולף מעל השער של אמיליוס זובאס.

בני יהודה: זובאס/קנדיל, מורי, חבשי, תורג'מן (בלילתי, 86)/פיניש, גורדנה (פרץ, 60), יונתן כהן/בוזגלו (חוזז, 63), צ'יבוטה ו-ואלסקיס

הפועל עכו: שטראוס/פרחאת, אליהו, סיסוקו, שיש/בלטקסה (אלקרינאווי, 60), איבה (זינו, 81), אוניקאצ'י (דמראווי, 72), נסאר, קניקובסקי/אז'ובל

חזרו מפיגור. בני יהודהצילום: ניר קידר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ