ברנדון אינגרם הוא הדג השמן הכי רזה שאפשר לדוג השנה בדראפט ה־NBA

מאז ימי השיא של אופרה ווינפרי לא היתה אמריקה מוטרדת יותר מתנודות במשקלו של מישהו. קבלו את ברנדון אינגרם, בן 18, 2.06 מטר, מוטת ידיים מפחידה, פוטנציאל בעננים ומשקל נוצה

אלעד זאבי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלעד זאבי

בלית ברירה, מתמודד ברנדון אינגרם בשבועות האחרונים עם בעיות כבדות משקל, במובן הפשטני ביותר של הביטוי. המבורגרים, סטייקים עשויים היטב, פסטות ברטבים שאחוזי השומן שלהם גבוהים מאחוזיו מהשדה בעונה האחרונה. "פשוט אוכל הכל, כל מה שאני יכול", ענה בחיוך לפני שבועיים כשנשאל כיצד הוא מנסה להעלות במשקל.

בצר לו, הפך כל מוצק או נוזל שהכניס לפיו לנושא שיחה פומבי, חישוב קלורי מדוקדק שמבצעים עבורו אחרים. להגנתם של הפולשים לקיבתו, כל זה חלק מבדיקת הנאותות שנהוג לערוך לפני שמפקידים עשרות מיליוני דולרים בידיו של ילד בן 18. אם לא יתרחשו הלילה בברוקלין הפתעות חריגות, אינגרם - 2.06 מטר עם מוטת ידיים שמגיעה ל-2.18 מטר - יקבל אותם בשנים הקרובות מפילדלפיה או מהלייקרס, שבוחרות במקום הראשון והשני בדראפט. בליגה שנמצאת בעיצומו של עידן בו מטושטשות לחלוטין הגדרות העמדות המסורתיות, אינגרם הוא כרטיס לוטו שיזכה בכל מקרה - יש לו רצפה גבוהה ופוטנציאל בעננים. הבעיה היחידה: הילד שוקל כמו ענן.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ