הוא לא מייקל ג'ורדן, אבל שיקגו בולס מצפה שהוא ימצא לה אחד כזה

אחרי שנים ארוכות של אכזבה, הבולס מטפחים ציפיות גבוהות מארטורס קרנישובאס, סגן הנשיא החדש, שתפקידו יהיה להחזיר את הקבוצה לצמרת ה-NBA. הליטאי שהוביל את דנבר למקום השלישי במערב סימן מטרה בקבוצתו החדשה: "להחזיר את האליפות לשיקגו"

לוגו אי-פי
אי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לוגו אי-פי
אי-פי

ארטורס קרנישובאס החל לאהוד את שיקגו כשהיה נער בליטא. הוא צפה מרחוק במייקל ג'ורדן מוביל את הבולס לשרשרת אליפויות, והופך את המועדון כולו למותג בעל שם עולמי. כעת, זה התפקיד שלו לקחת את שיקגו לצמרת ה-NBA.

ביום שני האחרון הבולס פיטרו את הג'נרל-מנג'ר גר פורמן, בזמן שבמקביל החתימו את קרנישובאס לסגן הנשיא לענייני כדורסל, והעבירו את ג'ון פקסון, סגן הנשיא הקודם, לתפקיד יועץ. שיקגו, שסובלת מחוסר הצלחה כבר שנים ארוכות, העניקה את המפתחות בידיו של קרנישובאס בן ה-48 בשבוע שעבר, לאחר שראשיה שכנעו אותו לעזוב את תפקידו כג'נרל-מנג'ר של דנבר. הם חשבו שאם יעשו זאת כעת, דווקא כשהליגה מושבתת, יינתן לו זמן נוסף לחולל במועדון את השינוי הנדרש. "זה החלום שלי", אמר קרנישובאס במסיבת עיתונאים מקוונת, "המטרה העיקרית שלנו היא להחזיר את אליפות ה-NBA לשיקגו. כדי לעשות זאת, מועדון חזק ויציב זה הכרח. אני אבנה אותו, בלי לדלג על אף שלב - יש דרך עקבית כדי להגיע להצלחה".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ