אטלנטה וגולדן סטייט עלו לגמרים האזוריים

שלשה של פול פירס נפסלה, ההוקס הבטיחו מפגש מול קליבלנד בגמר המזרח. גולדן סטייט סגרה סיפור מול ממפיס עם עוד תצוגה של סטפן קארי

ספורט הארץ

וושינגטון - אטלנטה 94-91
ההוקס ניצחו 2-4 בסדרה

זה כמעט הסתיים (או יותר נכון - רק התחיל) פעם נוספת עם סל של פול פירס על הבאזר. "כשזה קרה, חשבתי לעצמי 'אתה בטח צוחק עליי, זה לא אמיתי'", אמר קייל קורבר מאטלנטה. זה באמת לא היה אמיתי. השחקן הוותיק של הוויזארדס קלע שלשה שהיתה יכולה לשלוח את המשחק השישי להארכה, אבל אחרי שהשופטים בחנו את ההילוכים החוזרים הם החליטו כי הכדור יצא מידו של פירס אחרי הבאזר, ובכך נקבע כי ההוקס, הקבוצה בעלת המאזן הטוב במזרח, תהיה היריבה של קליבלנד בגמר האזורי, הפעם הראשונה בה ההוקס מגיעים למעמד מאז 1970.

"כבר עמדתי לבכות כשראיתי את השלשה של פירס", אמר דמארה קארול, שהוביל את אטלנטה עם 25 נקודות, "אבל אז התברר שאלוהי הכדורסל בכל זאת בצד שלנו". ג'ף טיג ופול מילסאפ הוסיפו 20 נקודות כל אחד עבור ההוקס. בראדלי ביל הוביל ריצה נהדרת של וושינגטון בדקות הסיום בדרך לערב של 29 נקודות, אך זה לא הספיק. "אני עדיין מרגיש, ואני יודע שכך גם השחקנים, שהיינו צריכים לנצח את הסדרה הזו", אמר מאמן וושינגטון, רנדי וויטמן. אולי בשנה הבאה.

ממפיס - גולדן סטייט 108-95
הווריורס ניצחו 2-4 בסדרה

רבע ראשון של 19-32 קבע באופן מעשי כי לראשונה מאז 1976, גולדן סטייט תופיע בגמר המערב. סטפן קארי, שקלע 32 נקודות, ציין את האירוע ההיסטורי עם שלשה משלושת רבעי מגרש עם סיום הרבע השלישי, ובאופן כללי נראה כמו ה-MVP שהוא. בכדי שלא יטענו שהוא אנוכי מדי, הוסיף קארי עשרה אסיסטים למטח הנקודות. קליי תומפסון (20 נקודות) ודריימונד גרין (16) נתנו כתף, ושלושה ימים לפני תחילת גמר המערב, נראה שהווריורס כבר התאוששו מהפתיחה המהוססת של הסדרה, אז פיגרו 2-1. "באופן טבעי, נצפה במשחק השביעי בסדרה בין הקליפרס ליוסטון", אמר קארי על המשחק שיכריע מי תהיה היריבה הבאה של גולדן סטייט, "אבל אני מרגיש שאם נעשה את מה שאנחנו אמורים לעשות בסיבוב הבא, אז הכל יהיה בסדר". עם 21 נקודות, מארק גאסול הוביל חמישה שחקנים של הגריזליס שקלעו בדאבל פיגרס. 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות