תחקיר: הג'נרל-מנג'ר של פילדלפיה תקף את שחקניו בטוויטר תחת שם בדוי

"דה רינגר" טוען כי בריאן קולאנג'לו השתמש בחמישה חשבונות טוויטר כדי לנגח שחקנים, שחקנים לשעבר ודמויות ב-NBA וכדי לשבח את עבודתו שלו

בריאן קולאנג'לו

אתר הספורט "דה רינגר" דיווח הלילה כי הג'נרל מנג'ר של פילדלפיה סיקסרס, בריאן קולאנג'לו, נוהג לנגח את שחקניו ברשתות החברתיות תחת שם בדוי. הדיווח מציג ראיות נסיבתיות לפיהן קולאנג'לו מפעיל חמישה חשבונות טוויטר שונים שמטרתם לשבח את עבודתו האישית ובנוסף לבקר את שחקנים כמו ג'ואל אמביד ומרקל פולץ, שחקנים לשעבר בקבוצה כמו ג'אליל אוקאפור ונרלנס נואל, וגם דמויות בעולם ה-NBA כמו נשיא טורונטו ראפטורס (שהחליף את קולאנג'לו), מסאי יוג'ירי והג'נרל מנג'ר הקודם של הסיקסרס, סם הינקי. 

לפי דה רינגר, מקור אנונימי הדליף לו את הסיפור בפברואר ומאז ניהל האתר תחקיר בנושא. ב-22 במאי פנה האתר למועדון כדי לברר אם שניים מהחשבונות הם של קולאנג'לו ואז שונו הגדרות הפרטיות של שלושת הנותרים מפומביים לפרטיים. בתגובה לדה רינגר אישר קולאנג'לו עצמו כי השתמש באחד החשבונות והכחיש את השימוש בארבעה נוספים. אמביד שוחח הלילה עם ESPN והכחיש בשם קולאנג'לו את הדיווח.

לפי הדיווחים, קולנאג'לו תקף את ברט בראון, מאמן הסיקסרס  (שהאריך הלילה את חוזהו בקבוצה בשלוש שנים), כשלא שיתף את מרקל פולץ, הבחירה מספר 1 בדראפט. "זה ייתן לו אליבי להפסדים, בגלל זה הוא מושיב אותו", צייץ. הוא גם הטיל את האשמה על הקושי בזריקה של פולץ על מאמנו לשעבר ("פולץ הולך אחריו באש ובמים רק כי הוא יוצא עם אמא שלו"), תהה האם עסקה בה היה מעורב אוקאפור נפלה בגלל שהשחקן לא עבר בדיקה פיזית וקרא לנואל "פרחח אנוכי".

בתגובה לפרסום, אמר קולאנג'לו: "כמו הרבה מעמיתיי בספורט, אני משתמש ברשתות החברתיות כדרך להתעדכן בחדשות. מעולם לא פירסמתי משהו ברשת החברתית, השתמשתי באחד החשבונות המוזכרים בכתבה. אני לא מכיר את שאר החשבונות המדוברים".

קולאנג'לו זכה פעמיים בעבר בתואר מנהל השנה ב-NBA. הוא שימש כג'נרל-מנג'ר בפיניקס (2006-1995), היה נשיא והג'נרל-מנג'ר בטורונטו (2013-2006) ומשמש כנשיא וג'נרל-מנג'ר הסיקסרס מאז 2016.

תגובות