ספורט הארץ

זה לא קל לשמור סודות בעידן האינטרנט, והלילה (בין שישי לשבת) נחשף אחד הסודות הגלויים ביותר ב-NBA. "זה לא קל" (It Ain't Easy) הוא גם שם השיר של לברון ג'יימס וקווין דוראנט, שפורסם באורך מלא לציבור הרחב אחרי תקופה ארוכה של שמועות והדלפות חלקיות. 

השיר הוקלט במהלך שביתת השחקנים ב-NBA ב-2011, אך נותר במגירה במשך שנים. כעבור תקופה ארוכה החלו לצוף ברשת חלקים גנוזים מהשיר, ובסופו של דבר המפיק פרנקי וואהו העלה את הקטע המלא - שלוש דקות ו-45 שניות - לחשבון שלו בסאונדקלאוד. 

השיר עוסק בעיקר בדרך שביצעו השניים לצמרת ה-NBA, לתארי MVP, למרות תנאי פתיחה לא פשוטים בילדותם. "הורה יחיד, רק אמא, ואבא עזב", פונה לברון באופן נדיר לאביו החסר, "הכל טוב, אבא, עשית את המלך חזק".

כשהשניים החליטו להיכנס לאולפן, דוראנט שמשחק כיום בגולדן סטייט היה עוד באוקלהומה סיטי, ולברון שיחק במיאמי לפני שעבר לקליבלנד ומשם ללייקרס. מאז הם נפגשו שלוש פעמים בסדרות גמר (1-2 ל-KD), ובתקשורת הצטיירה תמונה של יחסים עוינים ביניהם. בעונה שעברה הם שיתפו פעולה גם בפרסומת לשירות המוניות Uber. 

"במקור רק דוראנט היה אמור להקליט, כי הוא התעסק במוזיקה ובדברים כאלה, אבל אז גם לברון הופיע", סיפר וואהו. המפיק המוזיקלי הוסיף גם ש-TMZ ניסו לרכוש את הזכויות על השיר תמורת 250 אלף דולר ב-2017, זמן קצר לאחר הפרסום ב-ESPN על קיומו. וואהו דחה את ההצעה לאחר ששוחח עם הסוכן של לברון, ריץ' פול, על עסקה אפשרית שתכלול את השיר במשחקי NBA2K. הסכם שכזה מעולם לא נחתם.

"עכשיו הגוף שלי מלא קעקועים", נשמע דוראנט בקטע הראפ שלו, בקשר לסערה שהתעוררה בארה"ב של אותם ימים, "כולם אומרים שהשתניתי, אבל זה לא נכון. אתו בחור שפגשתם לפני כמה שנים, מדבר אל הלב, אפשר לראות מעבר לחזות".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ