דוראנט נפצע בגיד אכילס, הג'נרל-מנג'ר של גולדן סטייט מירר בבכי: "תאשימו אותי" - NBA - הארץ

דוראנט נפצע בגיד אכילס, הג'נרל-מנג'ר של גולדן סטייט מירר בבכי: "תאשימו אותי"

בוב מאיירס במסיבת עיתונאים אמוציונלית: "ערכנו את כל הבדיקות הנחוצות לפני שאישרנו לו לחזור לשחק. דוראנט הוא איש טוב, זה לא הוגן". הכוכב ,שיעבור הערב בדיקת MRI: "כואב לי בנשמה, אבל כשראיתי את החברים מנצחים קיבלתי חיים חדשים"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
דוראנט עוזב את הפארקט אחרי הפציעה, הלילה
דוראנט עוזב את הפארקט אחרי הפציעה, הלילה. יעבור בדיקת MRIצילום: AFP
ספורט הארץ

כוכב גולדן סטייט, קווין דוראנט, סובל מפציעה בגיד האכילס - כך הודיע הבוקר (שלישי) הג'נרל-מנג'ר של הווריירס, בוב מאיירס, במסיבת עיתונאים רוויית אמוציות אחרי המשחק החמישי בין קבוצתו לטורונטו, בו ניצחה גולדן סטייט.

10 דקות לסיום הרבע השני של המשחק נפצע דוראנט, נפל על הפארקט ונשאר יושב עליו במשך דקות ארוכות עד שלווה החוצה. דוראנט חזר לשחק הלילה אחרי כחודש בו ישב בחוץ בשל פציעה ברגלו. הערב יעבור הכוכב בדיקת MRI שתקבע את חומרת הפציעה.

באנר ספורט

"הרצנו את כל הבדיקות הנחוצות לפני שאישרנו לו לחזור לשחק. הוא היה בטיפול הצוות הרפואי במשך ארבעה שבועות, עבר תחת הרבה רופאים והרבה בדיקות MRI. הוא היה כשיר לשחק הלילה, זו היתה החלטה משותפת". אמר מאיירס במסיבת העיתונאים, בה ניכר עליו שהוא כואב מאוד את שאירע. "אני לא חושב שיש מישהו להאשים, אבל אני מבין שזה העולם, אז אם אתם חייבים - אתם יכולים להאשים אותי".

"אני רוצה לספר לכם על קווין דוראנט. הוא אוהב לשחק כדורסל, ומי שהטיל ספק ברצונו לחזור לשחק בקבוצה, טועה. לא מבינים אותו. הוא חבר צוות טוב ואיש טוב. זה לא הוגן. אני בר מזל להכיר אותו", אמר מאיירס, שהיה על סף בכי. "אני לא יודע את כל המידע לגבי הפציעה שלו, לפחות עד בדיקת ה-MRI, אבל האנשים שאישרו לו לחזור לשחק הם אנשים טובים".

דוראנט עצמו העלה אחרי המשחק פוסט באינסטגרם, בו כתב "דאב ניישן הולכים להיות רועשים בטירוף במשחק השישי. כואב לי עמוק בנשמה עכשיו, לא אשקר, אבל לראות את האחרים שלי משיגים את הניצחון הזה היה כמו לשתות שוט טקילה, קיבלתי חיים חדשים".

ודימרקוס קאזינס היה קצת יותר בוטה כשנשאל על האוהדים שפקפקו בלבו של דוראנט. "שיילכו לה****ן", אמר בפשטות.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ