אנדרה איגודלה: "הווריירס אמרו שיש לי חבלה בזמן שסבלתי משבר. גם על דוראנט הופעל לחץ"

אנדרה איגודלה, מעמודי התווך של גולדן סטייט, סיפר בראיון כי בשנה שעברה בסדרה מול יוסטון הצוות הרפואי של הקבוצה שיקר לו בנוגע לאבחון הפציעה. "כולם שאלו 'מתי קווין חוזר', יש כאלה שחשבו שהוא לא מתאמץ מספיק", אמר על פציעת דוראנט העונה

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איגודלה מלווה את דוראנט, אחרי הפציעה מול טורונטו
ספורט הארץ

אין אדם שיסביר כיצד גולדן סטייט הפסידה בסדרת הגמר, מבלי לדבר על פציעתו של קווין דוראנט - שהספיק לשחק 12 דקות בלבד בסדרה מול טורונטו, במשחק מספר 5, לפני שנחת בצורה רעה וקרע את גיד האכילס. לאחר אובדן האליפות, החלו דיווחים לפיהם דוראנט אמר בזמן אמת שמוטב שלא ישוב לשחק בסדרה, אך הגורמים המקצועיים בקבוצה שיכנעו אותו לקחת את הסיכון.

הלילה (בין שלישי לרביעי) אנדרה איגודלה הגיב לביקורת שהופנתה כלפי ראשי הווריירס. בראיון לתוכנית רדיו סיפר על הדמיון בין הפציעה שלו בשנה שעברה לבין זו של דוראנט בעונה החולפת. "כולם שאלו 'מתי קווין חוזר, מתי קווין חוזר', וזה מה שקרה לי בשנה שעברה", סיפר השחקן, "החמצתי שלושה משחקים נגד יוסטון, והסדרה הלכה למשחק 7. בקבוצה הסתכלו עליי במבט של 'מתי אתה חוזר?'. הייתי עם שבר ברגל. הם אמרו שיש לי חבלה בעצם, אבל התעקשתי שזה שבר. הייתי צריך להילחם בקבוצה, באנשים, בתקשורת. על קווין דוראנט הופעל לחץ דומה - כולם ציפו ממנו לחזור, אפילו משפחתו והקרובים אליו. יש כאלה שחשבו שהוא לא מתאמץ מספיק בשביל הרגע הגדול".

בנוסף לדוראנט גם קליי תומפסון נפצע, במשחק מספר 6, ואובחן עם קרע ברצועות הברך. השניים צפויים להחמיץ את רוב העונה הבאה, אם לא את כולה. גולדן סטייט, אלופת 2018, נכנעה 2:4 בסדרה מול טורונטו ראפטורס, שזכתה באליפות הראשונה בתולדותיה.

אנדרה איגודלה, בסדרת הגמר מול טורונטו. נשארו בלי דוראנטצילום: Kyle Terada/רויטרס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ