קווין דוראנט: "אי אפשר להאשים את הווריירס בפציעה שלי"

דוראנט התראיין לראשונה מאז נפרד מגולדן סטייט וסיפר בארצות הברית: "דברים רעים קורים, אף אחד לא אחראי זה". על המעבר לניו יורק: "ידעתי שאם אני עוזב, אז רק לברוקלין"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קווין דוראנט, בסדרת הגמר נגד טורונטו. התקשה לראות את סוף המשחק מהמלון
ספורט הארץ

לקווין דוראנט יהיה הרבה זמן לחשוב העונה. כשיראה את המשחקים של קבוצתו החדשה ברוקלין מהצד, בוודאי יריץ בראש שוב ושוב את הפציעה במשחק מספר 5 של סדרת הגמר בין גולדן סטייט לטורונטו. למרות זאת, לדוראנט יש כבר כעת דעה ברורה לגבי מה שקרה. "איך אפשר להאשים את הווריירס בפציעה?", תהה בריאיון ל"יאהו", הראשון שלו מאז עזב את גולדן סטייט, "אמרו שהווריירס לחצו עליי לחזור. אף אחד לא אמר לי מלה בזמן השיקום על כך. עוד בתחילת הסדרה סימנתי את משחק מספר 5. זה פשוט קרה, זה כדורסל. דברים רעים קורים. אף אחד לא אחראי לזה".

אחרי שקרע את הרצועה, דוראנט התקשה לראות את שארית משחק מספר 5 מחדרו במלון - תחילה העביר ערוץ ולבסוף שב לצפות בחבריו לקבוצה. חודש מאוחר יותר, הם הפכו לחבריו לשעבר. "ידעתי שאם אני עוזב את הווריירס, זה יהיה רק עבור הנטס", הסביר דוראנט את המעבר לניו יורק והוויתור על הניקס, "יש להם את כל החלקים ואת ההנהלה היצירתית. אני פשוט אוהב את מה שהם בונים". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ